Рік без мами: Ольга Кузьменко на 8 років пережила свого сина Кузьму Скрябіна, а тепер спочиває поряд з ним

Ольга Михайлівна Кузьменко, мама славетного музиканта Кузьми Скрябіна — пережила свого Андрійка на 8 років. Ким була ця сильна жінка — читайте нижче, у матеріалі від "Один Факт".

Українська письменниця і освітянка Ольга Кузьменко за своє життя написала декілька книг. І всі вони присвячені її рідному сину, Андрію Кузьменку, що серед українців більш відомий як музикант Скрябін.

Андрій Кузьменко із мамою
Андрій Кузьменко із мамою

Кузьма Скрябін пройшов достатньо насичений творчій шлях, заспівав багато пісень і зробив їх популярними в Україні. Серед них — і пісня-присвята рідній матусі, яка мала коротеньку і досить зрозумілу назву: “Мам”.

В музичному репертуарі Андрія Кузьменка були й інші відомі пісні: “Старі фотографії”, “Говорили і курили”, “Спи собі сама”, “Люди, як кораблі”, “Кинули” та інші. Скрябін не тільки виконував музичні композиції, а ще й був письменником, поетом, композитором. Скрябін пробував свої сили і а акторській кар’єрі.

Життя талановитого Кузьми Скрябіна обірвалося у 2015 році. Співак потрапив у смертельне ДТП. Його мама, Ольга Михайлівна Кузьменко — пережила сина на 8 років. Протягом них жінка встигла написати декілька книг, присвячених своєму синові Андрійку: “Моя дорога птаха. Мамина книжка”, “Група “Скрябін” та друзі по сцені”, “Колискова для Андрійка”. Окрім цього жінка розвивала свій невеличкий бізнес. В Ольги Кузьменко була власна майстерня, в якій вироблялись керамічні ангели та дзвіночки.

Молодий Скрябін із мамою
Молодий Скрябін із мамою

Знайомі та друзі говорили про Ольгу Михайлівну тільки хороше. Її знали як душевну людину, з великим серцем — сильну, харизматичну, вольову. В юні роки вона закінчила музичну школу, а потім — Дрогобицький інститут музичного мистецтва. Ольга Кузьменко була творчою людиною і цю тягу до творчої діяльності передала і власному сину, Кузьмі Скрябіну.
Ольга Михайлівна відійшла у засвіти у 2023 році. На момент смерті їй було 76 років.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".