Дружина Кузьми Скрябіна розповіла про нове кохання, чи вдалося знайти: “Що буде з нами, знає тільки Бог”

Дружина Кузьми Світлана Кузьменко розповіла про нове кохання. У відповідь на запитання про особисті стосунки жінка вимовила слова з пісні "Остання сигарета". Деталі "Один Факт" розповість нижче.

З моменту загибелі Андрія Кузьменка в 2015-му році пройшло 9 років. Нещодавно відбувся допрем’єрний показ фільму, сюжет якого був взятий із автобіографічної книги Кузьми Скрябіна “Я, Побєда і Берлін”. Фільм отримав таку ж саму назву, а на показ завітала і дружина славетного Кузьми — Світлана.

Жінка в розмові з журналістами розповіла деякі подробиці власного особистого життя після загибелі чоловіка. Вдова співака зізналась, чи вдалось їй знайти нове кохання.
Дівоче прізвище Світлани Кузьменко: Бабійчук. Перед показом фільму “Я, Побєда і Берлін” вдова музиканта поспілкувалась із журналістами і розповіла про те, що її шлюб із Кузьмою був справжньою пригодою. Цей союз цілком можна порівняти із шаленим життям палких вогнів. Через багато років після своєї смерті чоловік не залишив дружину в спокої, адже їй тепер треба дбати про творчий скарб, залишений Скрябіним.

Світлана і Андрій Кузьменко
Світлана і Андрій Кузьменко

Мені здається, що в мене все життя було божевільне – зізналась Світлана Кузьменко.

У відповідь на питання журналістів про нове кохання Світлана Кузьменко процитувала слова із пісні “Остання сигарета”, яку співав її загиблий чоловік:

В Андрія є такі слова: “Що буде з нами — знає тільки Бог” – сказала Світлана Кузьменко

Ці слова багатьом присутнім вдалися загадковими і не надали точної відповіді про те, чи є в Світлани Кузьменко нові романтичні відносини.

Вдова Андрія Кузьменка відповіла на питання про нове кохання
Вдова Андрія Кузьменка відповіла на питання про нове кохання

Вдова Андрія Кузьменка зазначила, що для неї більш важливим є те, щоб новий фільм про її чоловіка Кузьму Скрябіна “Я, Побєда і Берлін” побачили якомога більше людей. За словами вдови, Андрій дуже бажав би цього і особливо був би радий, якщо б стрічку дивилися українські військові.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.