Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Тіна Кароль

Про роман між Тіною Кароль та Даном Баланом заговорили у 2019 році, коли їм довелося посісти сусідні тренерські крісла на талант-шоу “Голос країни”. Молдованин неприкрито фліртував з українкою, а та у відповідь мило посміхалася.

Дан Балан та відомі українки

Повірити у нещирість почуттів двох знаменитостей не міг ніхто. Після того було чимало доказів, що зіркові тренери закохалися. Вони співали разом в один мікрофон та обіймалися.

В одному з сезонів на шоу завітала мама артиста Людмила Балан, яка ніжно притискала до себе “невісточку” й співала їй весільних пісень. Публіка щиро вважала, що Дан і Тіна разом. Усі очікували новин про заручини й весілля, але вони не надійшли.

Віра Брежнєва

З’ясувалося, що Дан із багатьма зірками співає дуетом. І навіть серед українок знайшлися для нього обраниці, окрім Тіни. Так, задовго до епопеї з Кароль, артист записав кілька дуетів із дружиною Костянтина Меладзе, зокрема, “Лепестками слез” та “Наше лето”.

Дан Балан та відомі українки

Всі вони дуже чуттєві. Відеоряд теж не обійшовся без обіймів та ніжних доторків. Чуток про роман між виконавцями, напевно, не було лише тому, що Віра на той момент була одружена з композитором, і Костя ретельно контролював увесь творчий процес.

Оксана Муха

Переможниця “Голосу країни 9” була якраз у команді Дана Балана. Артист так захопився талантом заслуженої артистки, що за одну ніч написав пісню “Треба”, яку вони виконали разом у 14 епізоді талант-шоу.

Дан Балан та відомі українки

Причому текст був україномовний. В принципі, Балан здатен писати вірші кількома мовами – румунською, англійською, російською. Спілкування з українками не минуло дарма. Тепер у репертуарі артиста є композиція ще однією мовою. Кліп на Ютуб-каналі Дана набрав майже 30 мільйонів переглядів.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.