“Ми в Парижі”. Потап влаштував фотосесію на тлі французьких пейзажів, але без Насті Каменських: з ким він?

Музикант Потап, схоже, любить не тільки співати, а й подорожувати. То він в Латинській Америці, то в Німеччину поїхав, а тепер — ї до Франції добрався. І влаштував посеред місцевих вулиць фотосесію.

Потап знов відправився у подорож. Ще зовсім недавно він був у Німеччині, а тепер опинився у Франції. Звісно ж, не просто так, а по робочим справам. Коли в музиканта видалася вільна хвилинка — Потап вирішив влаштувати фотосесію на тлі місцевої архітектури. Фотографувався один, без Насті Каменських. Та й до Ейфелевої вежі не доїхав. Але світлини все одно вийшли гарними.

І тут одного разу він вирішив приїхати до Парижу — підписав одну зі світлин Олексій Потапенко.

На цьому фото він позуϵ у темній шкіряній куртці та сонцезахисних окулярах, із Айфоном в руках. У вусі репера помітна сережка-гвоздик, а позаду – якась скляна архітектурна споруда.

Інша світлина — теж зроблена Потапом посеред французьких вулиць у французькому Парижі. Тут співак вже без окулярів, але в тій самій шкірянці. Позаду нього виситься башта циліндричної форми, але до Ейфелевої вежі вона точно не дотягуϵ.

В коментарях до цього допису користувачі висловили надію побачити улюбленого співака поряд із Ейфелевою вежею. Ще один користувач завдався питанням, коли ж в музиканта вийде новий пісенний хіт. Також шанувальників Потапа цікавив факт, де в момент його фотосесії знаходилась Анастасія Каменських.

А де Настінька? — спитала репера користувачка romaniv.ania

Це питання так і залишилось без відповіді.

“Один факт” нагадуϵ, що Потап вже понад два роки знаходиться поза межами України. Співак виїхав за кордон ще до початку повномасштабного вторгнення росії. Як згодом розповідала його дружина Настя Каменських — вони з чоловіком перебували в робочому відрядженні за кордоном і ось-ось повинні були повертатись назад.

Але 24 лютого життя України розділилось на “до” та “після”, були відмінені усі авіарейси. Врешті решт Потап і Каменських не змогли повернутись додому і вирішили перечекати складну ситуацію за кордоном.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.