Сердючка затьмарила Руслану: найдрайвовіші виступи українців на Євробаченні, які запамʼяталися світу

Сьогодні, 11 травня 2024 року — відбудеться фінал "Євробачення". "Один факт" пропонуϵ перед виступом наших дівчат Alyona Alyona і Jerry Heil пригадати найдрайвовіші виступи українців минулих років.

Виступи співаків з України на конкурсі “Євробачення” неодноразово ставали культовими і запамʼятовувались надовго. Вони не тільки робили Україну переможницею, але й збирали мільйони переглядів у соціальних мережах та на майданчику Youtube. Цікаво, що найбільш відомими ставали ті виступи, які не дотягли до 1-го місця.

“Один факт” пропонуϵ читачам пригадати, якими були найбільш драйвові виступи українців на “Євробаченні” в різні роки.

Вϵрка Сердючка

Андрій Данилко поїхав на міжнародний конкурс “Євробачення” в 2007 році — в образі славетної українки Вϵрки Сердючки. Артист виступив там із піснею «Dancing Lasha Tumbai» і здобув друге місце, поступившись представниці від Сербії, Марії Шерифовіч, яка перемогла з піснею «Molitva».

Трек «Dancing Lasha Tumbai» став одним з найпопулярніших за історію конкурсу. І хоча російські колеги артиста вгледіли в назві пісні образливе для них “Раша, ГудБай!” — це не завадило композиції потрапити в ТОП-12 відео на Youtube та набрати понад 50 мільйонів переглядів.

Руслана Лижичко

Руслана Лижичко виступала на міжнародному конкурсі “Євробачення” в 2004 році. Під її драйвовий трек “Wild Dances” в той час підтанцьовувала уся Європа, а на офіційному каналі виступ Руслани Лижичко набрав понад 28 мільйонів переглядів.

Джамала

В 2016 році на “Євробачення” від України поїхала співачка Джамала. Її музичний трек “1944” в жанрі фольк та ритм-енд-блюз приніс нашій країні перемогу у вигляді першого місця.

Відео фіналу “Євробачення-2016”, викладене на офіційному каналі конкурсу, за 8 років набрало більш ніж 31 мільйон переглядів.

Kalush Orchestra

Український гурт “Kalush Orchestra” зі своϵю композиціϵю ” Stefania” виступив на “Євробаченні” в 2022 році в Турині і здобув 1 місце. Цей гурт отримав найбільшу кількість балів від глядачів за всю історію музичного конкурсу.

Відео з переможним виступом “Kalush Orchestra” на офіційній сторінці “Євробачення” за увесь час після оприлюднення набрало 32 мільйони переглядів.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.