Святе місце порожнім не буває: на нішу Олега Винника претендують відразу 3 виконавці – кому з них пощастить

Після ганебної втечі з України улюбленця мільйонів вовчиць Олега Винника постало питання: хто з артистів здатен привернути увагу цієї аудиторії до себе. Нині є відразу три кандидати на цю посаду.

Андрій Кравченко

Незрозуміло чому, але довкола особи цього співака ходить чимало чуток. Хтось вважає Кравченка братом Олега Винника, хтось наполягає, що він син блондина. Андрій відмітає ці припущення. Але сам поводиться точно так, як і збіглий кумир.

В Олега Винника з’явилися конкуренти

Кравченко навідріз відмовляється розповідати, чи одружений він, чи ні, та скільки в нього дітей. Інтригує, що з’являються нащадки в різних містах, де був із концертами. Навіть про батьків воліє не говорити. Хоча мама співака дуже тішиться його славою і ладна роздавати інтерв’ю наліво й направо. Але син забороняє.

Сергій Мироненко

Як і Олег Винник, Сергійко зростав у невеличкому селі. Мама ростила двох хлопчиків одна, намагаючись прищепити любов до музики. Старший син дослухався до настанов. Вдень учився у київському музучилищі, вночі підпрацьовував на складі.

В Олега Винника з’явилися конкуренти

Вже в 15 років став вокалістом і бандуристом у капелі. Але мріяв підкорити шоубізнес. Звісно, зробити це, допоки в Україні панував Олег Винник, було дуже складно. Але тепер ніша вовчиць вільна, тож можна спробувати заполонити жіночі серця, що артист і робить.

Дмитро Волканов

Колись на “Х-факторі” молодик виконав пісню Олега Винника “Біла голубка” й неначе наврочив. Тепер претендує на аудиторію старшого колеги по шоубізу. Дмитру пощастило тоді потрапити в команду Андрія Данилка.

В Олега Винника з’явилися конкуренти

Після конкурсу Волканов отримав запрошення замінити бек-вокаліста, який зламав ногу. Отак і став зайчиком у команді Вєрки Сердючки, отримавши неоціненний досвід. Але хлопчина з Бердянська мріяв сам писати й виконувати пісні, тож тепер подався у сольне плавання.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?