“Завжди пишався”: лідер “Океан Ельзи” Вакарчук показав, як виглядає вулиця, яку назвали на честь його батька

Фронтмен "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук прогулявся вулицею, що названа на честь його рідного батька, Івана Олександровича. Де саме знаходиться ця вулиця — детальніше розповість "Один Факт".

Святослав Іванович Вакарчук народився в місті Мукачеве на Закарпатті. Майбутній український музикант і лідер гурту “Океан Ельзи” виховувався в родині видатного українського науковця-фізика Івана Олександровича Вакарчука. Через 2 місяці після народження хлопчика його батько разом із дружиною Світланою Олександрівною переїхав з Мукачева до Львова. Там маленький Святослав із батьками постійно й проживав.

Пройшли роки і десятиліття. 4 квітня 2020 року батька Святослава Вакарчука не стало. Науковця поховали у Львові, де він жив багато років і працював ректором у Львівському університеті імені Івана Франка.

Святослав Вакарчук показав вулицю Львова, названу на честь його рідного батька, Івана Олександровича
Святослав Вакарчук показав вулицю Львова, названу на честь його рідного батька, Івана Олександровича

Батько музиканта Святослава Вакарчука мав звання Героя України, був заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки. В науковця було дійсно багато регалій та здобутків. Не дивно, що саме його їмʼям назвали одну з вулиць у Галицькому районі міста Львова. По ній в один з травневих днів і прогулявся син славетного українського фізика, Святослав Вакарчук.

Нащадок Івана Олександровича зробив селфі у капелюсі на тлі будинку з табличкою, на якій закарбована назва: вулиця Івана Вакарчука.

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розповів, що ця табличка з назвою вулиці — привід для гордості. Вокаліст зізнався, що колись хотів би пишатись власними дітьми так само, як зараз пишаϵться власним батьком.

В коментарях до цього допису у соціальній мережі Instagram один з користувачів зазначив, що іменем самого Святослава колись назвуть одну з українських вулиць. Інші підписники з ним цілком погодились.

Інша користувачка з нікнеймом vitakameya_777 зізналась, що назвала свого сина на честь Святослава Вакарчука. Підписниця irynatra написала, що Іван Вакарчук дійсно зробив для української освіти дуже багато. Та ще й зміг виховати гарного та гідного сина.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?