Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.

У свіжому пості в Інстаграмі Потап поділився з підписниками нагальною проблемою. Чоловік Насті Каменських сповістив, що нині є сонграйтером і створює музичний контент, вкладаючи в роботу всю душу.

Але останнім часом через розвиток технологій з’явилася можливість генерування пісень завдяки ChatGPT. Тобто кожен за допомогою робота може створити композицію за лічені хвилини, тоді як живій людині для цього можуть знадобитися кілька місяців.

Потап став сонграйтером і боїться ШІ

Штучний інтелект аналізує вже наявні тексти й музику, обробляє отриману інформацію та генерує власний варіант, який відрізняється від решти інших. Щоб уберегти авторські права багато музичних лейблів уже заборонили використовувати музику від ШІ.

Потап поцікавився у підписників, хто переможе у цьому двобої – творча людина чи бездушний робот АІ? І хоча Олексій відзначив, що не боїться конкуренції зі штучним інтелектом, відвідувачі Інсти з цього приводу мають кардинально протилежну думку.

Можливо, конкурувати з Моцартом ШІ й не під силу, але написати яку-небудь попсу – запросто, впевнені читачі. Хоча пролунали й заспокійливі думки для артиста: мовляв, “Пиришики-пупиришки” АІ точно не здатен генерувати.

Деякі розважливі користувачі відзначили, що до цього слід ставитися як до промислової революції. Звісно, ШІ не здатен замінити людину повністю, але ті, хто не вивчатиме його роботу, просто втратять можливість до заробітку грошей.

Хтось навіть окреслив термін, який знадобиться штучному інтелекту, щоб заволодіти світом. Це має статися у найближчі 10 років. Прогноз було зроблено неоптимістичний – усі творчі професії зникнуть, а фільми, картини й пісні створюватиме АІ.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка від початку повномасштабного вторгнення прийняла найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?