Велику роль зіграв Скрябін: Могилевська зізналася, що хотіла розлучитися через 2 тижні після свого весілля

Народна артистка України Наталка Могилевська пригадала цінні миті спілкування із Скрябіним. В розмові із Олексієм Сухановим співачка розповіла, яку пораду дав їй Кузьма стосовно… розлучення.

Українська телеведуча і співачка Наталія Могилевська поговорила про кохання, особисте життя і авторитетних осіб у власному житті. Зокрема, у розмові торкнулись і її теплої дружби із Кузьмою Скрябіним, що загинув майже 10 років тому.

Свого часу Наталія Могилевська та Андрій Кузьменко були ведучими і продюсерами багатьох спільних проектів. За життя Скрябіна Наталка з ним добре товаришувала і навіть дослухалась до порад, які їй надавав колега. Вони навіть створили творчий дует і разом співали пісні.

Через багато років Наталія Могилевська із теплотою в душі згадує Кузьму Скрябіна. На думку артистки, він за свого життя не отримав тієї долі уваги і популярності, яку мав би отримати.

За словами Могилевської, Андрій, безумовно — був для неї авторитетом, на який хотілось рівнятися.

Він заслуговує набагато більше, ніж те, що встигло трапитися в його житті — наголосила співачка.

Могилевська зауважила, що за життя Андрію Кузьменку не дісталось тієї слави і того відношення від фанатів, якого він був гідний. Але справедливість все одно взяла верх, адже та неймовірна слава вже після завершення життя таки наздогнала Кузьму Скрябіна.

Вдаючись до спогадів, артистка пригадала, як колись мала із Кузьмою відверту розмову про особисте. На той момент вона тільки-но вийшла заміж вперше і повернулась з весільної подорожі із бізнесменом Дмитром Чалим. Їх шлюб проіснував трохи менше року, адже відразу після відпочинку з коханим Могилевська зрозуміла: з цим чоловіком вона жити не буде.

Власне, про це вона й повідомила Андрію Кузьменку. А ще — спитала в нього поради.

Мовляв, скільки часу повинно пройти після гучного весілля, щоб можна було розповідати суспільству про… розлучення.

Наталія Могилевська і Кузьма Скрябін
Наталія Могилевська і Кузьма Скрябін

Їх розмова відбувалась рівно через 2 тижні після весілля Наталки, і Кузьма у властивій йому гумористичній манері заявив Могилевській:

Потерпи, Наталочко, ще півроку – ще обкладинки не всі вийшли.

До поради музиканта артистка таки дослухалась. І приблизно через півроку, вже у 2005-му, розповіла широкій аудиторії про те, що з Дмитром Чалим розлучається.

Наталія Могилевська повідомила, що зараз намагається жити так само, як і Кузьма Скрябін. Свого партнера та колегу по творчим проектам співачка називає людиною не конфліктною. Андрій в її спогадах залишився веселою, сильною та яскравою особистістю.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.