“Посватали дівчиноньку”: Віктор Павлік знайшов до пари іншу і показав її. З ким вийшов в люди “Шикидим”?

Віктор Павлік вийшов у світ разом з чарівною білявкою. Пара міцно трималась за руки і цей момент потрапив на відео. Дивно, але офіційній дружині співака, Катерині Репяховій це все… сподобалось.

Популярний співак Віктор Павлік вміє дивувати суспільство не лише своїми піснями, але й великою кількістю шлюбів.

Чотири роки тому артист побрався законним шлюбом вчетверте — із блогеркою Катериною Репяховою, яка молодша за нього на 29 років. В подружжя підростає маленький синочок Михайлик, а його зірковий татусь продовжує підливати олії у вогонь.

Наприклад, нещодавно артиста побачили поряд із чарівною жіночкою-білявкою приблизно тих же років, що і він сам. Пара міцно трималася за руки, а на співакові був вдягнений чорний класичний костюм та біла сорочка. Його дружини Катерини поряд не спостерігалося. Хто ж ця чарівна німфа, поряд з якою Віктор Павлік щасливо усміхався? І чому Катя Репяхова, побачивши відео із ними у соціальних мережах, поставила парі лайк?

Все виявилось простіше, аніж уявлялося на перший погляд. Таємничою супутницею Віктора Франковича була… співачка Оксана Білозір. Вдвох вони заспівали дуетом чудову і мелодійну пісню “Гиля, гиля” на концерті “Народжена Україною” у палаці “Україна”.

Гиля, гиля, сірі гуси
Не колотіть води
Посватали дівчиноньку
Плаче козак молодий – заспівали зі сцені Віктор Павлік і Оксана Білозір, міцно взявшись за руки заради більшого антуражу.

Виступ колег дуже сподобався Павлу Зіброву. Він навіть не втримався та залишив під відеороликом коротенький коментар:

Браво!

Інші користувачі соціальних мереж також висловили захоплення дуетом Павліка та Білозір. Дружина співака, Катя Репяхова – відзначила виступ коханого своїм лайком.

Українська народна пісня “Гиля гиля, сірі гуси” розповідає зворушливу історію про дівчину, яка була посватана козаком. Але в її серці ніяк не вгамується біль через несправжню любов. Козак намагається розвеселити свою наречену, просить її не плакати і не сумувати, а краще – приходити до нього, коли він матиме посаг.

Але юна красуня відмовляється, бо розуміє, що насправді козак її ніколи не любив. Вона відмовляється від заміжжя заради душевної свободи.

В 1986 році Оксана Білозір вже співала українську народну пісню “Гиля, гиля, дикі гуси” в дуеті з Віктором Морозовим.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?