Юрій Горбунов провів спільний час зі старшим сином та навчив його голитися — хлопцю лише 6 років

"Попросив і його поголити": Юрій Горбунов провів спільний час із старшим сином Іванком і навчив його бути справжнім чоловіком. А ще — розповів про головний секрет гоління. Деталі

Телеведучий і заслужений артист України Юрій Горбунов — не тільки блискучий оратор і актор, але й чудовий батько. Від шлюбу з ведучою програми “Зірковий Шлях” Катериною Осадчою в Горбунова є двоє дітей. Молодший народився зовсім недавно — 19 серпня 2021 року. А ось першому сину ведучого та Катерини Осадчої, Іванку – вже виповнилося 6 рочків (хлопчик народився 18 лютого 2017 року).

Днями, коли в світі відзначали Міжнародний день чоловіків – Юрій Горбунов навчив старшого спадкоємця новим навичкам. З самого ранку, поки молодший брат Іванка ще тихо спав — старшенький попросив батька навчити його голитися. Імовірно, що це бажання в молодого парубка виникло під час спостережень за батьком, який здійснював щоденний ритуал гоління, добряче змастивши обличчя пінкою.

— Іван вніс особливий момент в ранок — зізнався своїм шанувальникам Юрій Горбунов.

телеведучий Юрій Горбунов
телеведучий Юрій Горбунов

Ведучий супроводив свій допис гуморною світлиною, на якій він разом з сином Іванком, усі в піні для гоління — щасливо посміхаються своєму відображенню у дзеркалі.

— Запам’ятай, сину, головне в цьому ділі: піна – розповів головний секрет гоління ведучий.

В дописі до вранішньої родинної світлини Горбунов також зазначив, що бути батьком і чоловіком – це про здатність цінувати увесь час зі своїми дітьми навіть в дрібницях.
Юрій Горбунов завершив свою публікацію привітаннями зі святом всіх чоловіків та побажав кожному з них бути сильним і відчувати більше радості від спілкування зі своїми дітьми та їх виховання.

Юрій Горбунов успішно закінчив Київський театральний інститут і понад 3 роки працював актором в драматичному театрі міста Івано-Франківська. Саме там він познайомився зі своєю першою дружиною Людмилою. З 1997 року Горбунов живе в Києві та працює на телебаченні. З 2006 року веде інформаційно-розважальну програму “Сніданок з 1+1”. З 2017 року одружений вдруге — на ведучій Катерині Осадчій. В цьому шлюбі в нього народилося двоє хлопчиків.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?