Історія кохання Тіни Кароль і Євгена Огіра: службовий роман, позашлюбна дитина і перетворення на поп-діву

Протягом 10 років популярна українська співачка Тіна Кароль зберігає своє звання поп-діви. Однак, отримала вона його доволі непростим та трагічним чином.

Натхнення до артистів проходить не тільки через позитивні почуття, такі як батьківство, кохання, дружба та успіх. Але не меншим джерелом натхнення для творців також служить особиста драма. У кар’єрі Тіни Кароль так і сталося.

Тіна Кароль розповіла історію своїх стосунків з Євгеном Огіром

Тіна Кароль розповіла історію своїх стосунків з Євгеном Огіром

Продюсер Євген Огір прийшов у її життя, коли та тільки-но почала активно з’являтися на телебаченні та радіо. Разом вони багато працювали над репертуаром і відеороботами артистки.

Варто відмітити, що цілком успішно. Незабаром робочі стосунки переросли у службовий роман. Цікаво, що Євген давно мріяв про власну сім’ю, а також хотів мати дітей. При цьому незадовго до цього в нього народилася позашлюбна дитина. З матір’ю хлопчика у продюсера не склалося, тож обійшлося без розпису. Молоді люди продовжили спілкуватися заради дитини.

І зовсім скоро у цього хлопчика народився братик. Тіна Кароль призвела на світ свого первістка Веніаміна. Родина почала будувати власний маєток, багато планувала та подорожувала. Як раптом наче грім серед ясного неба прогриміла новина про рак Євгена. Він боровся до останнього. Чоловік лікувався у німецькій лікарні і вірив, що зможе подолати недугу. Доля розпорядилася іншим чином.

Про кончину свого благовірного Тіна Кароль дізналася під час концерту, на який він вмовляв її поїхати. Пізніше співачка говорила про те, що знає причину його вчинку. Мовляв, не міг піти з життя, коли вона була поруч. Тіна присвятила безліч пісень покійному коханому. Усе своє життя вона віддала музиці та єдиному сину Веніаміну, який виріс копією батька.

Тіна Кароль розповіла історію своїх стосунків з Євгеном Огіром

А в інтерв’ю завжди говорила, що з її чоловіком померла частина її серця, і вона ніколи не відновиться, хто б у її життя не прийшов. Хоча за останні декілька років також прозвучала думка про те, що Кароль готова до нових стосунків.

У її будинку усе так само нагадує про продюсера. Тіна намагалася організувати свій простір таким чином, щоб складалося враження, наче голова сім’ї живий і от-от повернеться додому. Свого сина вона виховувала таким чином, щоб він ставився до смерті по-філософськи, тобто не так як вона свого часу.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.