“Зі смаком дитинства”: Топ-2 + одне українське слово, які дуже подобаються телеведучому Олександру Педану

Днями телеведучий Олександр Педан вирішив поспілкуватись з підписниками у мікроблозі Instagram на тему українських слів. Дізнайтесь прямо зараз про три слова, які більш за все подобаються Педану

Громадський діяч, телеведучий, майстер українського народного танцю, комік, ведучий українського шоу “Підйом” на Новому каналі, суддя шоу “Хто зверху”, щасливий батько сина та доньки — це все про Олександра Педана. А ще про нього можна сказати: талановита людина – талановита у всьому, від гуморесок і до знання рідної мови. Днями Олександр Педан довів, що в українській мові він дуже добре обізнаний і знає навіть такі слова, які багатьом українцям можуть бути невідомі.

На своїй сторінці в Instagram Олександр Педан опублікував відео, в якому запропонував підписникам невеличке змагання — на знання українських слів:

— Давайте поговоримо на тему улюблених українських слів — озвучив свою пропозицію Педан.

І розпочав це змагання, перерахувавши три свої улюблені українські слова:

  • натхнення;
  • калабаня;
  • воля.

Натхнення, на думку Олександра Педана — дуже красиве і глибоке слово, яке надихає. Зараз його можна почути доволі рідко. А ось слово калабаня для телеведучого — це щось із дитинства. Олександр розповів, що на Хмельниччині, звідки родом він сам — саме цим словом називають… звичайні калюжі. А ще додав, що усілякий раз, коли він його чує — то перед очима спливають образи, як хтось стрибає по калабаням.

Трєте улюблене слово, яке озвучив Олександр Педан — це воля. Його він називає коротким, містким, чітким та закарбованим в українському ДНК. А ще звертає увагу на те, що воно присутнє в українському тризубі.

Наприкінці Педан запропонував шанувальникам розповісти в коментарях і про свої улюблені слова з українського словника. Серед варіантів, які написали підписники телеведучого, є намисто, горнятко, смаколики, липень, телепень, веселка, навпростець, мереживо і навіть Збройні сили України.

Пропонуємо нашим читачам продовжити це змаганнячко. Пишіть в коментарях — які слова української мови є для вас найулюбленішими?

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.