Брежнєва, Камалія, Іван Наві та інші показали собак, як дві краплі схожих на господарів: підбирали під себе

Подейкують, що собаки завжди схожі на своїх господарів-людей. Погляньмо на світлини знаменитостей зі своїми чотирилапими улюбленцями й переконаймося, чи це дійсно так.

Ассія Ахат

Собаки схожі на зіркових хазяїв

Співачка, що нині перебуває в Америці, а час від часу навідується до Києва, частенько викладає в Інстаграм світлини разом зі своїм собачкою. Він чудово влився у компанію до мальтійської болонки Понтика і лабрадора Мая. Рудика породи мальтіпу артистка взяла до родини кілька місяців тому, а він уже повторює вираз обличчя своєї хазяйки.

Саша Бо

Собаки схожі на зіркових хазяїв

Блогерка-мільйонниця з Івано-Франківська не залишилася осторонь собачої тематики. Виклала в Інсту спільні світлини з чотирилапим улюбленцем. З’ясувалося, що цей малюк обожнює валятися з господинею на дивані, переглядаючи фільми. Свій топ стрічок Саша виклала в мережу, а підписники змогли доповнити власними назвами.

Іван Наві

Собаки схожі на зіркових хазяїв

Молодий татусь має песика породи джек-рассел-терьєр. Оскільки собачка більше схожий на пса Патрона, ніж на хазяїна, Іван у мережі пожартував, що це дідусь улюбленця всіх українських дітлахів. Що не кажіть, а погляди у співака та собаки доволі ідентичні.

Камалія

Собаки схожі на зіркових хазяїв

Схоже, артистка обожнює свого вівчарку Брамса. Навіть проводить із ним уроки виховання. От тільки песик не поспішає виконувати команди Камалії. У нього є власні уподобання, якими він не поспішає поступатися. А, можливо, песик просто не розуміє команд російською мовою і зірці слід перейти на рідну солов’їну?

Віра Брежнєва

Собаки схожі на зіркових хазяїв

Має свого улюбленця, пухнастого мов кругла біла хмаринка, й Віра. Війна негативно позначилася на житті зірки. Заробітки з російщини перекрили, ще й з чоловіком розлучилася. Українську аудиторію ще слід завоювати, довівши свою відданість після слів, що не вважає себе українською співачкою. А от цей чотирилапий пухнастик, напевно, допомагає співачці зняти стрес після напруженого дня.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.