День української хустки: Тіна Кароль, Маша Єфросиніна та інші українські зірки, що носять етнічний тренд

Українська хустка — національний елемент вбрання. Сучасні українські зірки сьогодні роблять її модним трендом. Розповідаємо, хто з відомих українок полюбляє хустки і з чим їх поєднують.

Українська хустка — модний аксесуар, який обіймає почесне місце в гардеробах багатьох українських зірок. В 2023 році вони стали справжнім трендом, який додає розмаїття повсякденним образам. Міф про те, що хустка на голові додає віку — більше не актуальний. Навпаки, якщо цей аксесуар підібрати правильно — то можна підкреслити усі переваги зовнішності та акцентувати увагу на природній красі власниці хустки.

Хто ж з українських зірок носить хустку та з якими елементами одягу її поєднують? Розповідаємо про це далі.

Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна: стильний образ із зимовою хусткою
Маша Єфросиніна: стильний образ із зимовою хусткою

Марія Єфросиніна полюбляє носити шовкові хустки. Дуже часто телеведуча саме таким аксесуаром доповнює свої стильні і модні луки. Але взимку, під час сильних холодів, Маша вдягає і тепліші аналоги шовкових головних уборів — шерстяні хустинки. До речі, саме вона разом з Настею Каменських започаткували новий український тренд — на модні шовкові хустки.

Тіна Кароль

Співачка Тіна Кароль полюбляє хустинки у вигляді косинок. Вона на власному прикладі доводить, що головний убір у вигляді хустки створений не тільки для бабусь. Він заслуговує на те, щоб бути присутнім в гардеробі кожної сучасної модниці.

Ольга Сумська

Хустки Ольги Сумської
Хустки Ольги Сумської

Акторка Ольга Сумська полюбляє хустки у справжньому українському стилі — з яскравими орнаментами та вишивкою. А для зйомок та театральних вистав може вдягнути і доволі екстравагантні хусточки зі щільної тканини.

Настя Каменських

Настя Каменьских вдягнула хустку в арабському стилі
Настя Каменьских вдягнула хустку в арабському стилі

Настя Каменських теж неодноразово з’являлася на публіці у хустках. Ось, наприклад, цей образ — в довгій хустці коралового кольору — робить співачку дуже схожою на арабських красунь.

Українська хустка — це багатовіковий символ українського народу з власною історією. Навіть через століття вона залишається стильним аксесуаром, яких пасує і до літнього, і до зимового жіночого образу.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.