Видатні довгожителі: композитор Ігор Поклад відзначив 82-річчя, а хореограф Анатолій Кривохижа – 98 років

Хочеться, щоб люди, які зробили чимало корисного для України, жили якомога довше. Деяким вдається зустрічати ювілей за ювілеєм. Зокрема, у грудні маємо аж двох довгожителів.

Ігор Поклад

Композитор та опермейстер 10 грудня відзначив 82-річчя. Страшно подумати, що автору хітів “Ой, летіли дикі гуси” та “Скрипка грає” у 2022 році довелося зазнати життя в окупації.

Видатні довгожителі України

Родина Ігоря Дмитровича провела 20 днів у Ворзелі в підвалі свого будинку без світла й тепла, допоки літніх людей не вивезли волонтери. Після того видатний українець довго хворів. Та, на щастя, все минулося. І вже два дні народження поспіль Ігор Поклад зустрічає у вільній Україні.

Анатолій Кривохижа

1 грудня засновник ансамблю народного танцю “Ятрань” зустрів свій 98-ий день народження. Анатолій Михайлович пережив багатьох своїх вихованців, яких навчав танцювати протягом довгих 7 десятиліть. Сам мріяв танцювати змалечку, але тато дав сину “корисну” професію – обробника шкіри.

Видатні довгожителі України

Саме це дозволило родині пережити лихоліття Голодомору. У 1957 році Кривохижа створив ансамбль “Ятрань” у Кіровограді (нині Кропивницький), який підкорив не лише сцени тодішнього союзу, але й закордонні. Завдяки протекції Вірського, який перебував у захопленні від майстерності хореографічного колективу, вдалося вивести ансамбль із провінційного містечка на світовий рівень.

Слава Дьомін

Блогеру, звісно, ще рано записуватися до когорти довгожителів. Натомість Слава має бабусю, яка днями відзначила 93 роки. Тож у Дьоміна з такими чудовими генами є всі шанси дотягнути до сотого дня народження.

Видатні довгожителі України

Жіночка попри поважний вік щодня робить зарядку й не втратила здорового глузду  – частенько надсилає онуку всілякі картинки по Вайберу.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".