Сини Кличка, Джеджули і Пономарьова переросли своїх батьків: час іде, зріст діточок теж не стоїть на місці

Час іде. Діти підростають. І от уже батьки з подивом помічають: нащадки вже перевищили татусів зростом. А вони ж ще ростимуть і ростимуть. Нічого собі витягнулися!

Віталій Кличко – 200 см

Не секрет, що мер Києва має велетенський зріст і такий же розмах рук. Коли пан Віталій оприлюднив у мережі фото чоловічої частини родини, всі ахнули. Найбільше впало в очі, що найвищими є не брати-боксери, оскільки зріст молодшого брата мера Володимира складає 197 см.

Сини перевищили зростом відомих батьків

І навіть не старший син Віталія Єгор-Данил, а якраз менший Максим-Олександр. Хлопчина у свої 18 років вже встиг вимахати до 215 см. Якщо зважити, що хлопчики зазвичай ростуть до 21 року, то страшно подумати, скільки ще сантиметрів додасться у Кличка-молодшого.

Олександр Пономарьов – 186 см

Зріст Олександра-старшого нам відомий. А от наскільки вимахав його син Сашко, татусь не сповістив. Війна розлучила родину, тож вони довгий час не бачилися. Коли ж минулого року таки побачилися, Пономарьов був страшенно здивований.

Сини перевищили зростом відомих батьків

Його син від другого шлюбу вимахав вищим за татка. Тоді Сашку було 15 років. Де вони зустрілися – в Україні чи за кордоном – співак не поточнив. На День доньки Олександр виклав в Інстаграм світлину з усіма трьома дітьми. Видно, що син, який став старший на рік, ще більше підтягнувся вгору.

Сини перевищили зростом відомих батьків

Андрій Джеджула – 192 см

Актор ніяк не натішиться. Врешті відбулася довгоочікувана зустріч з 15-річним Даніелем, якого матуся Санта Дімопулос вивезла з країни після початку повномасштабної агресії, навіть не спитавшись дозволу.

Сини перевищили зростом відомих батьків

Та поки мама подалася на відпочинок у теплі краї, Даніель розвернув курс на Київ. Тепер робить звідси репортажі англійською мовою. А щасливий тато готує багато їжі, щоб догодити нащадку. А ще Андрій з подивом виявив, що нащадок зовсім скоро переросте його.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.