За останні 2 місяці Тоня Матвієнко втратила 10 кг ваги. Як відреагував Мірзоян: “Така сама, як колись була”

Переживання за смерть мами призвели до того, що Тоня Матвієнко за останні 2 місяці втратила відразу 10 кілограмів ваги. Чи сподобалися Арсену Мірзояну подібні перевтілення дружини?

Останнім часом Тоню Матвієнко просто не впізнати. Артистка стала зовсім по-іншому виглядати. Правда з’ясувалася, коли дружина Арсена Мірзояна розповіла в інтерв’ю, що втратила 10 кг ваги.

Смерть і похорони мами Ніни Матвієнко далися взнаки. Донька так сильно переживала розрив із найріднішою людиною, що й не помітила, як втратила кілограми. І хоча родинна трагедія практично поламала Тоню, тепер дивлячись у дзеркало, знаменитість подобається собі набагато більше.

Тоня Матвієнко втратила 10 кг ваги

Вона стала стрункішою, потоншали руки й ноги та помолодшало обличчя. Арсен також позитивно оцінив зміни у зовнішності коханої жінки, відзначивши, що вона нині така, як була раніше, коли вони познайомилися 12 років тому.

Нині Антоніна потроху оговтується після смерті мами. У неї починає з’являтися земля під ногами. Звісно, мине багато часу, допоки артистка поверне душевну рівновагу. Та й взагалі скорбота за Ніною Митрофанівною ніколи не мине.

Тоня Матвієнко втратила 10 кг ваги

Матвієнко намагається якомога більше займатися роботою, щоб перемкнутися з сумних думок на щось більш позитивне – знімається, співає, викладає в університеті. Хапається за будь-що, аби тільки не залишатися вдома сам на сам зі скорботою.

Раніше вранці пані Тоня Петрівна (так називають викладачку студенти) займалася побутом чи ходила в спортзал. Нині треба прокидатися та їхати до вишу. Довелося довгий час звикати до виходу зі звичної зони комфорту.

Та врешті все владналося. Антоніна і лекції встигає читати, і власною творчістю займається, і на хатні справи час знаходить. Подібна суперактивність допомагає вийти зі стану стресу, тож психологи артистці не знадобилися.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.