Кумедна сцена з минулого або як Вєрка Сердючка в 2000-х над Буйновим жартувала: “Скажи паляниця”

Жарти с паляницею, яку так смачно їсти і так складно вимовити тим, хто не справжній українець — існували ще задовго до того, як це увійшло у тренди. Подивіться самі на кумедне відео з 2000-х.

Відео з далеких 2000-х знов повернулось у тренди. Знаєте, що на ньому? Головна героїня відеоролику — незрівнянна Вєрка Сердючка, яка за допомогою популярного нині українського слова жартує над російським виконавцем Олександром Буйновим.

— Скажи паляниця! — жартівливо прохає його Вєрка.

Трапилась ця кумедна історія задовго до повномасштабного вторгнення росіян, на початку 2000-х.

Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки знімався разом із Буйновим в музичному шоу на каналі М2. В одному з випусків Сердючка вирішила покепкувати зі свого співрозмовника і почала весело вигукувати слова із відомої української колядки:

– Коляд-коляд-колядниця, добра з медом паляниця

А потім звернулась до Буйнова з проханням повторити за нею. Співак путініст спочатку намагався це зробити, але в нього не вийшло відтворити навіть першу половину слова.

Олександру Буйнову довелось перепитувати в Сердючки, як все ж таки правильно вимовити хоча б першу половину цього слова: “поля…” чи “паля…”.

Андрій Данилко в своєму традиційному наряді жіночки провідниці вимовив спеціально для нерозумного співрозмовника слово “Па-ля-ни-ця” по складах. Але навіть після цього російському виконавцю, і, до речі — давньому товаришу Алли Борисівни Пугачової, не вдалось відтворити українське слово.

Під цією кумедною публікацією в Instagram користувачі стали залишати свої гумористичні коментарі, де висловлювали думку з приводу того, що відбувається у кадрі. Дехто написав, що і сам в дитинстві намагавсь примусити російськомовних дітлахів сказати те саме “паляниця”. Звісно, в них нічогісінько не виходило.

Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки
Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки

Хтось зауважив, що співаку із гарним слухом зовсім нескладно повторити “паляниця”. Але гарний слух – це точно не про Буйнова.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".