Настя Каменських втомилася мовчати про “важкі” проблеми та відверто заговорила про свою фігуру

Співачка взяла участь у кулінарному телешоу, де і розповіла відверто все, що думає про власну фігуру та харчування. Деталі про "важкі" проблеми Насті Каменських читайте далі у статті.

Нещодавно Настя Каменських повернулася до України з Маямі, і взяла участь у кулінарному шоу Євгена Клопотенко “Пекельні Борошна”, де окрім приготування автентичних українських кулінарних шедеврів відбуваються й доволі відверті розмови.

Настя Каменських відверто заговорила про свою фігуру та харчування

Так, співачка зізналась Євгену Клопотенко та глядачам шоу у тому, що встигла набрати кілька кілограмів, проте, це її зовсім не бентежить.

Настя Каменських розповіла про свою фігуру та харчування
Настя Каменських розповіла про свою фігуру та харчування

Зі слів самої Насті, вона не переймається через “зайві” кілограми, адже з ними виглядає дуже гарно. Зокрема, співачка зізналася, що раніше себе “насилувала”, щоб підтримувати струнку фігуру та “сухі” форми. Звісно, в такому постійному стресі любові до себе лишиться небагато.

Імовірно, ті кілограми, що “повернулися” до фігури співачки і є найкращою вагою для неї, адже зараз Настя Каменських збалансовано та здорово харчується, та не займається надміру спортом. Це дало зірці відчуття любові до себе – вона тепер приймає своє тіло з усіма його “недоліками”.

Співачка починала свою кар’єру в доволі пишному тілі, і через стандарти краси, особливо жорсткі для представників шоу-бізнесу, їй явно доводилося роками мучити себе, щоб тримати фігуру в формі. Проте, мало хто розуміє, що не кожній жінці дано мати плаский животик, струнки ноги чи тонку талію – ба більше, занизький відсоток жирової тканини в тілі негативно впливає на гормональний фон жінок. Тому корисно відмежуватися від токсичних стандартів краси та перестати мучити себе надмірними фізичними навантаженнями, екстремальними дієтами та через це заробляти низьку самооцінку та проблеми в сприйнятті власного тіла. Відрадно бачити, що все більше медійних жінок відмовляються від підігрування застарілим поглядам і на своєму прикладі показують, що таке любов до себе попри всі обставини.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.