Найочікуваніші весілля 2024 року: Сопонару, Заріцька, Магучіх збираються стати на весільний рушник

Кохання не чекає мирних днів, а приходить до людей, коли заманеться. От і зірки сподіваються, що наступний рік принесе їм сімейне щастя, і збираються зіграти весілля.

Саша Заріцька

Лідерка гурту Kazka мріяла зіграти весілля з музикантом Павлом Тараненком після війни, щоб можна було не зважати на комендантську годину та повітряну тривогу й веселитися досхочу. Бажано, щоб це сталося на березі моря чи в горах.

Зірки запланували весілля на 2024 рік

Цієї щасливої миті закохані чекають з осені 2022 року. Схоже, нареченим терпець увірвався, і вони вирішили підкорегувати власні плани. Тож очікувати на видатну подію будемо на червень 2024.

Ірина Сопонару

Це не перший англієць, який заполонив серце української гумористки. Натомість Різ став тим, хто запропонував їй руку й серце. Наречений акторки є менеджером медичної компанії й працює в Києві.

Зірки запланували весілля на 2024 рік

У травні 2023 року він зробив Ірі пропозицію руки й серця, подарувавши дорогу каблучку. А весілля закохані вирішили зіграти у травні 2024-го. Різ ретельно готувався до заручин, замовивши ексклюзивну обручку. Сопонару очікувала на освічення цілий рік, та все одно це стало для білявки приємним сюрпризом.

Ярослава Магучіх

Стати на весільний рушник у листопаді 2024 збирається й легкоатлетка Ярослава Магучіх. Її обранцем став син тренерки Тетяни Степанової. Для дівчини та Назара Степанова спорт усе ж на першому місці, а вже після йде особисте життя.

Зірки запланували весілля на 2024 рік

Тому й відклали цей щасливий день так надовго, аби спочатку взяти участь в літній Олімпіаді. Назар, як годиться, попросив руки в батьків Ярослави. Ті не заперечували, але останнє слово залишилося за донькою.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.