Наталія Могилевська вперше показала публіці чоловіка, з яким вдочерила двох доньок, і назвала його ім’я

Наталія Могилевська зробила на Новий Рік відразу 2 відвертих зізнання. Перше — вона стала мамою для двох дівчаток-сестричок. Друге — в неї є коханий чоловік. Розповідаємо, хто він і як його звуть.

Передноворічні дні — це чарівний час, коли трапляються дива. За декілька годин до Нового Року співачка Наталка Могилевська поділилась зі своїми шанувальниками своїм новорічним дивом. 48-річна українська виконавиця зізналась, що практично два роки тому вона вдочерила двох дівчаток – 2 і 10 років. Вони є сестричками і, ймовірно — втратили батьків на окупованих територіях України.

Як звуть чоловіка Наталії Могилевської
Як звуть чоловіка Наталії Могилевської

Крім того, співачка приголомшила публіку тим, що в неї є законний чоловік на ім’я Валентин. Рішення про вдочеріння дівчаток Наталія Могилевська узгоджувала саме з ним. Співачка пригадала, що рішення про опіку над двома дітками, що втратили батьків, до неї та її чоловіка прийшло на самому початку війни. Разом із коханим Наталія багато їздила по шпиталям, навідувалась до переселенців і заходила у шпиталі до поранених бійців. Саме тоді, на початку усього цього військового жахіття їх родина прийняла рішення взяти до себе двох дівчат, що залишились сиротами.

У новорічну ніч Наталка Могилевська вперше відверто зізналась про те, що тепер виховує донечок – Мішель і Софійку. Що стосується коханого чоловіка Валентина, то його співачка ретельно приховує від публіки. Однак в одному з новорічних сюжетів вона зробила виключення і все ж показала його. Щоправда – тільки зі спини. Виконавиця лише продемонструвала, як вони із коханим танцюють. Чоловік співачки у військовій формі позував перед камерами зі спини.

Наталка Могилевська розкрила ім'я свого чоловіка
Наталка Могилевська розкрила ім’я свого чоловіка

Аналогічну позицію Наталка Могилевська обрала і щодо ситуації зі своїми донечками. Вона зізналась, що не хоче показувати обличчя дівчаток якомога довше. Справа тут у тому, що після початку військових дій ці дівчатка пережили багато жахіть і старшій сестричці навіть доводилося декілька разів рятувати молодшу. Тому їх нова матуся попросила шанувальників поважати приватне життя дітлахів і не наполягати ні на інтерв’ю, ні на світлинах з відкритим обличчям.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?