Олена та Тарас Тополі вирішили показати дітям побут прадідусів: всією родиною забралися на старовинну піч

Олена та Тарас Тополі виховують трьох своїх дітей в українських традиціях. Навіть півторарічне перебування в Америці не змусило малят забути про свою ідентичність.

У перший рік Нового року співачка Alyosha, яка відмовилася від свого сценічного псевдоніма, повернувши справжнє ім’я Олена Тополя, виклала в Інстаграм-акаунті світлину родини у повному складі.

На фото бачимо маму, тата і всіх трьох нащадків – Романа, Марка та Марійку – у старовинному українському будиночку на печі. Родина вбралася у вишиванки й перебуває у піднесеному настрої. Олена підписала світлину так:

“Рік Дракона на порозі! Як у багатьох казках, його час перемогти! Добрі серця, що кохають, за своє кохання щире отримують велику силу! Найсильніше за все!”

І побажала підписникам:

“Най кохання перемагає, як завжди! З прийдешнім, друзі! Бережіть себе і хай янголи кожного бережуть! З молитвою в серці”.

Родина Тополь постраждала від російської агресії, як і решта українських сімей. Щойно у лютому 2022 року почали бомбити Київ, Тарас вивіз дружину з дітьми за кордон, а сам пішов до ТрО захищати країну.

Тарас й Олена Тополі показали дітям українську піч

Олена з малечею опинилася у свекрухи в Америці. Начебто і приймали непогано, але почувалася не у своїй тарілці. З чоловіком бачилися уривками. Вони все більше віддалялися один від одного. Так можна було й родину втратити, тож співачка не стала очікувати закінчення війни.

Зібрала дітей і повернулася до Києва у вересні 2023-го. За час перебування за океаном Alyosha змарніла й сильно схудла. Але тепер із 3-річною донечкою та синами 8 і 10 років перебувають поруч із татом. Родина врешті об’єдналася. Як зазначив хтось із підписників:

“Ви чудові! Краще, щоб той дракон своїм вогнем здійснив нашу мрію одну на всіх”.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.