Співачка Міка Ньютон повернулась до України на свята: де вона живе зараз і чи продовжує співати

Співачка українського походження Міка Ньютон давно живе за кордоном, але на Новий Рік повернулась до України. Чим насправді зараз займається Міка і як звуть її чоловіка? Розповідаємо детальніше.

Співачка українського походження Міка Ньютон (справжнє ім’я – Оксана Стефанівна Грицай) вже багато років поспіль живе за кордоном — в США. Напередодні новорічних свят, а саме 28 грудня, вона вперше за довгий час приїхала до України – провідати рідні місця і родичів. Цікаво, що про свій приїзд співачка повідомляла ще на початку грудня і розповідала, що ця поїздка буде в неї першою за довгий час. В Америці Міка Ньютон живе з 2011 року. Саме там вона познайомилась зі своїм обранцем — Крісом, з яким через 7 років — у 2018-му побралася офіційним шлюбом.

Міка Ньютон повернулась до України на Новий Рік
Міка Ньютон повернулась до України на Новий Рік-2024

Міка Ньютон народилась в українському містечку Бурштин, що в Івано-Франківській області. Ії кар’єра почала активно розвиватись з 2002 року, коли співачка здобула перемогу на фестивалі “Чорноморські ігри” у Скадовську. Зараз Міка постійно мешкає в Америці, але в своїх публікаціях постійно висловлює підтримку рідній країні. В своєму мікроблозі Instagram співачка регулярно публікує нові пісні на англійській мові в демонструє світлини із повсякденного життя.

Раніше Міка Ньютон розповідала, як їй вдалося побороти важку хворобу — рак яєчника. Перші прояви хвороби в неї проявлялись у вигляді сонливості, постійної втоми і бажання поспати. В 37 років співачці довелось пройти тривалий курс лікування, після чого хвороба відступила.

Міка Ньютон — не тільки талановита співачка і акторка, але й активна користувачка соціальних мереж. В неї є власна сторінка в Instagram, а також в TikTok.

Публікації співачка робить виключно англійською мовою і супроводжує їх яскравими світлинами.

Жіночі сукні, розкішні букети квітів, капелюшки та сумочки – невід’ємна частина образів молодої співачки, якими вона із задоволенням ділиться зі своїми шанувальниками.

 

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?