Довіра похитнулася: Сергій Притула назвав точну причину, через яку припинив спілкування з Ольгою Фреймут

Сергій Притула і Ольга Фреймут раніше були гарними друзями, а зараз — взагалі не спілкуються. Нещодавно він розповів, що ж між ними трапилося насправді і чому спілкування зійшло нанівець.

Шоумен і волонтер Сергій Притула повідомив, чому вже протягом довгого часу не спілкувався зі своєю телевізійною подругою Ольгою Фреймут. Раніше ця зіркова пара проводила багато часу разом, знімаючись у різноманітних проектах для “Нового каналу” (наприклад – “Хто зверху”, “Підйом”, “Кабріоліто”). Знайомство Притули та Фреймут відбулося саме під час спільної роботи на “Новому каналі”. Багато шанувальників творчої пари навіть вважали, що у Сергія з Ольгою — романтичні стосунки поза знімальним майданчиком. Однак насправді ведучі біли лише добрими друзями.

Українська ведуча Ольга Фреймут
Українська ведуча Ольга Фреймут

Настав час, коли спілкування між Притулою та Фреймут взагалі зійшло нанівець. Зараз волонтер та колишній шоумен пригадує, що охолодження в стосунках сталось після того, як Ольга Фреймут звільнилась з “Нового каналу” і перейшла працювати на “1+1”. Спочатку Ольга обіцяла йому залишитися працювати на “Новому”, але своєї обіцянки не стримала. Після цього довіра хлопця похитнулася і він перестав спілкуватись з колишньою колегою.

До того ж в той час між ними стався і публічний конфлікт, коли Фреймут невдало пожартувала в бік свого колеги по роботі. Сталось це одразу після її дня народження. Сергій надіслав їй в приватні повідомлення миле відео з привітаннями і в ньому були присутні також і його діти від законної дружини.

Ольга вирішила пожартувати, обрізала запис і оприлюднила його публічно в своєму Instagram. Сам Сергій Притула вважає, що колега зробила це нібито з метою, щоб усі побачили, як Притула за нею сохне. Наступного року він Олю із днем народження більше не вітав. Та й взагалі обірвав усі зв’язки і зараз з Фреймут не підтримує жодного зв’язку.

Шоумен і український волонтер Сергій Притула
Шоумен і український волонтер Сергій Притула

Наразі Сергій Притула стоїть на чолі одного із найбільших в Україні волонтерських центрів і повністю відійшов від участі в українських телевізійних шоу.

Ольга Фреймут за останньою інформацією, виїхала на постійне місце проживання в Лондон разом зі своїми дітьми. Вона веде власну колонку в одній з місцевих британських газет. Колишня ведуча переконана, що саме таким чином вона може повідомляти світові про ті події, які зараз відбуваються в її рідній Україні.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".