Слава Камінська дивує вибором співрозмовників: проводить час з образами Меркель, Фаріон, Кіану Рівза

Слава Камінська має специфічне почуття гумору, тому частенько своїми світлинами в Інстаграмі заганяє підписників у глухий кут. Щоправда, іншу половину смішить до сліз.

Саме таке сталося, коли колишня неангелка почала виставляти в мережу світлину з дуже-дуже знаменитими людьми з усього світу.

Слава Камінська й Ангела Меркель

Селфі в ліфті знаменитість зробила не лише з донькою Лаурою, але й додала туди Ангелу Меркель. Слава намагалася пояснити, що запросила бабусю, аби допомогла з переїздом. Подібне зауваження лише ще більше заплутало загал.

Слава Камінська спілкується з уявними знаменитостями

Не всі фани відразу втямили, що це звичайнісінький Фотошоп. Дехто звернув увагу, що дівчинка не особливо рада бачити бабусю Ангелу. Іншим закортіло бачити на місці німкені Єлизавету II. Знайшлися й такі, що запропонували викликати психіатричну бригаду.

Слава Камінська й Кіану Рівз

Наступним разом зірка додала до селфі з дітьми актора, що зіграв головну роль у “Матриці”. Тепер жоден з фанів співачки не подумав, що це реальне фото, оскільки світлина чорно-біла, а Нео – на кольоровому тлі.

Слава Камінська спілкується з уявними знаменитостями

Далі пішли просторові роздуми Камінської про щастя, яке біженка з України порівняла з математичною матрицею. На диво, цей пост знайшов відгук у серцях шанувальників співачки з продовженням теми – не всім вдається вийти з матриці й стати щасливим.

Слава Камінська й Ірина Фаріон

Світлина зі “свободівкою” вийшла настільки реалістично змонтованою, що багато підписників не відразу втямили, що насправді Фаріон не є подругою Слави, і вони разом каву на свіжому повітрі ніколи не розпивали.

Слава Камінська спілкується з уявними знаменитостями

Камінська вирішила пояснити львів’янці, що вона “гонить” і хизуватися розумом “слід в окопі”. Цього разу фоловери все зрозуміли однозначно. Щоправда, думки з приводу російськомовних українців розділилися. Одні підтримали співачку, назвавши слова артистки “золотими”. Але знайшлися й такі, що прийняли у мовному скандалі сторону пані Ірини.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка від початку повномасштабного вторгнення прийняла найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?