Даша Кацуріна і Володимир Дантес опинилися в лікарні під крапельницею: Дорофєєва про таке побачення не мріє

Новорічні свята для Володимира Дантеса та Даші Кацуріної не минули дарма. Парочка опинилася в лікарні під крапельницями. Довелося святкові надмірності гасити вітамінно-очисною крапельницею.

Зустрічати 2024-ий рік Володимир Дантес відбув у Карпати. Зібралася доволі гучна компанія. Даша Кацуріна прихопила двох дітей, а співак узяв з собою маму. Згодом доєдналися й батьки Даші.

Дантес зробив Кацуріній несподіваний подарунок

Звісно, дорогих гостей зустрічали доволі гостинно. Тож після свят довелося не влаштовувати романтичне побачення, а їхати до лікарні. Дантес у своїй Інстаграм-сторіз показав, як вони з Кацуріною перебувають під крапельницями. Як завше зробив іронічний підпис:

“Що ви знаєте про топові постсвяткові побачення? Подарував Даші Кацуріній похід на вітамінну та очисну крапельницю”.

Прочитавши текст та побачивши голки та крапельниці, схвильовані фани видихнули з полегшенням. Процедуру було зроблено для профілактики та щоб усунути наслідки святкового застілля.

Дантес зробив Кацуріній несподіваний подарунок

З Інстаграму Даші видно, що зустріч Нового року минула доволі весело. Пара з дітьми Міші Кацуріна вирішила продовжити флешмоб робити пірамідки з голівок членів родини, започатковану Григорієм Решетніком та Юрієм Горбуновим.

Дантес зробив Кацуріній несподіваний подарунок

Щоправда, внесли певні зміни до естафети – не цілували одне одного, а копирсалися в носі. Дійство Володя прокоментував так:

“Якщо що, всі дістали свої новорічні подарунки”.

Попри те, що діти нині частіше чують не співи пташок, а звуки сирени повітряної тривоги і змушені навіть у свята переховуватися від вибухів, Дантес радий, що кохана повернулася з-за кордону разом із малечею, і вони возз’єдналися.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.