Кохання, яке неможливо забути: Олена Кравець розповіла про обранця, який проміняв її на дівчат – “Любила”

Олена Кравець розповіла про своє перше кохання, завітавши в гості до своєї доньки Марії. Дівчата зустрілись у новому проекті "Вдома поговоримо". Далі - читайте детальніше.

Сімейний подкаст “Вдома поговоримо” – це спільний проект акторки гумористичного жанру Олени Кравець і її 20-річної доньки Марії.

Олена Кравець розповіла про своє перше кохання доньці Марії
Олена Кравець розповіла про своє перше кохання доньці Марії

В ефірі дівчата відверто спілкуються на ввдверті теми, про які зазвичай говорити не прийнято. В п’ятницю, 5 січня, на Youtube-каналі вийшов перший випуск, в якому мама і донька в імпровізованій грі задавали одне одній цікаві і актуальні питання.

Під час розмови 20-річна Марія Кравець не побоялася спросити у мами – хто ж був її першим коханням. Олена Кравець, звісно, трохи збентежилась, поправила волосся і… все ж пригадала давню історію зі своєї юності. Хлопець, який в той час їй дуже подобався – навчався в технікумі і був на 2 роки старше за неї. Сама ж Олена була школяркою і закінчувала 8-й клас.

 Він ходив по району, наш район, “Східний” в Кривому Розі – завжди в майці і в штанях з трьома полосками – пригадала Кравець.

Також телеведуча розповіла, що хлопця того звали Миколою, але вони в своїй дівчачій компанії називали його “Коля Вандамчик” бо він мав зовнішність, дуже схожу з відомим американським актором.

Та й, до того ж – хлопчина мав спортивну фігуру і ходив до качалки. Щоправда, на Олену він уваги не звертав і спілкування між ними не було ніякого. Майбутня ведуча і акторка просто милувалась цим красенем здалеку і любила на відстані.

 Мене він зовнішньо дуже приваблював – зізналась Кравець. – Якийсь в його очах був розум, інтелект.

Олена Кравець зауважила, що кохання до Миколи в неї було дуже сильним. Доходило навіть до істерик і втрати апетиту.

Олена Кравець відверто розповіла про перше кохання
Олена Кравець відверто розповіла про перше кохання

Дівчина на деякий час перестала їсти, але завдяки підтримці своєї мами змогла вийти з цього стану і зараз – через багато років, вона може лише подякувати Миколаю за те світле і гарне кохання, яке колись було в її житті.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".