“Квартал-95” і “Дизель шоу” опустили на землю: “Перше питання авторів: кого будемо принижувати цього разу?”

Олег Боднарчук висловив власну оцінку щодо рівня жартів у "Кварталі 95" та "Дизель шоу". Продюсер і режисер зауважив, що "гумор – це завжди приниження".

Журналісти з oboz.ua поспілкувалися з Олегом Боднарчуком з приводу сучасних зірок. Продюсер, що знайомий з більшістю представників українського шоубізу, надав гострі й безкомпромісні оцінки.

Чому гумористичні шоу ображають людей

Не обійшлося й без обговорення двох головних гумористичних програм країни – “Квартал-95” і “Дизель шоу”. З приводу якості гумору в таких виступах пан Олег нагадав цитату з книги “Теорія гумору”. Звучить вона так:

“Гумор – завжди приниження!”

Людина, яка жартує, має намір або мимоволі принижує того, про кого жартує. Такий закон будь-якого анекдоту чи жарту. Іноді це легенька насмішка, а буває й намагання опустити опонента нижче плінтуса.

Боднарчуку довелося колись працювати режисером-постановником шоу “Вар’яти”. Тоді програма Сергія Притули виходила на Новому каналі. Один з учасників колективу намагався довести Сергію, що в його жарті немає приниження. І розповів анекдот про священника. Це не лише приниження священників, але й віри, дійшов висновку тоді Олег. Усі “Вар’яти” згодом погодилися з ним.

Чому гумористичні шоу ображають людей

Тож не дивно, що після виходу чергового випуску “Вечірнього кварталу” або “Дизель-шоу” знаходиться купа ображених людей, честь і гідність яких принизили. Продюсер певен, що готуючи програму, автори першим ділом цікавляться:

“Кого будемо принижувати цього разу?”

Обирають ціль – наш політик, чиновник чи представник іншої професії чи хтось з-за порєбріка. А далі вже починається складання текстів.

Звісно, ніхто не говорить, що сміятися – це гріх. Якщо є якась кумедна ситуація, її можна обіграти. От тільки, на думку Боднарчука, слід враховувати реалії сьогодення й намагатися обходити стороною болючі теми.

Особливо слід враховувати психологічний стан людей, які пережили біль й страждання. Принижувати сміхом переселенців, які не з власної волі змушені були переїхати в інший регіон, почуваються безпорадними і яким важко пристосуватися до нових ментальних особливостей, є принаймні дуже дивно.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.