“Куди ми припливли!”: Ксенія Мішина поїхала відпочивати до Таїланду і потрапила на острів свиней

Акторка з України Ксенія Мішина поїхала відпочивати до Таїланду. "Один Факт" розповість, кого вона там зустріла і чому місцеві мешканці викликали на її обличчі посмішку.

Українська акторка Ксенія Мішина відправилась на відпочинок у теплі краї. В якості локації вона обрала екзотичний Таїланд.

В супроводі свого неповнолітнього сина Ксенія розважає себе різноманітними активними заняттями. Наприклад, вона вирішила здійснити цікаву подорож на незвичний острів, де її зустріли місцеві мешканці. І це були не папуаси з бабуїнами, а звичайні дикі поросятка разом із мамою.

 

Ксенія Мішина побувала на острові свиней у Таїланді
Ксенія Мішина побувала на острові свиней у Таїланді

Місцевість, куди приїхала на екскурсію Ксенія Мішина, називається островом свиней. Українська акторка разом із сином дісталась сюди на невеличкому човнику і була приємно здивована, коли їй на зустріч вибігла ціла зграя чорних свиней. Від побачених тваринок Ксенія була просто у захваті:

Боже, куди ми припливли — прокоментувала вона побачену картину. — Це хто тут такий? Бусічки мої хороші.

Зірці та її супровіднику дозволили погладити поросяток, які ніби хвостики чимчикували за великою свинею-мамою. Свині були дуже доброзичливими із гостями цього острова, і в прямому сенсі цього слова — самі йшли, щоб їх погладили.

На одній із світлин, зроблених Ксенією на острові пігів — велика мама-свиня годує маленьких поросяток грудьми. Ця мила картина нагадала акторці той період, коли вона тільки-но народила свого сина:

Відразу згадала себе в +32 кг після народження сина – пожартувала зірка українських серіалів.

Під час відпочинку в Таїланді Ксенія Мішина також розкритикувала велику вартість деяких місцевих послуг.

Наприклад, перебування на приватному пляжі тут коштує для дорослої людини 5500 гривень за день. З дитини беруть трохи менше: 3000 гривень.

В той же час Мішина зазначила, що вартість продуктів харчування у місцевих супермаркетах помітно нижче, аніж в Україні.

 

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.