“Куди ми припливли!”: Ксенія Мішина поїхала відпочивати до Таїланду і потрапила на острів свиней

Акторка з України Ксенія Мішина поїхала відпочивати до Таїланду. "Один Факт" розповість, кого вона там зустріла і чому місцеві мешканці викликали на її обличчі посмішку.

Українська акторка Ксенія Мішина відправилась на відпочинок у теплі краї. В якості локації вона обрала екзотичний Таїланд.

В супроводі свого неповнолітнього сина Ксенія розважає себе різноманітними активними заняттями. Наприклад, вона вирішила здійснити цікаву подорож на незвичний острів, де її зустріли місцеві мешканці. І це були не папуаси з бабуїнами, а звичайні дикі поросятка разом із мамою.

 

Ксенія Мішина побувала на острові свиней у Таїланді
Ксенія Мішина побувала на острові свиней у Таїланді

Місцевість, куди приїхала на екскурсію Ксенія Мішина, називається островом свиней. Українська акторка разом із сином дісталась сюди на невеличкому човнику і була приємно здивована, коли їй на зустріч вибігла ціла зграя чорних свиней. Від побачених тваринок Ксенія була просто у захваті:

Боже, куди ми припливли — прокоментувала вона побачену картину. — Це хто тут такий? Бусічки мої хороші.

Зірці та її супровіднику дозволили погладити поросяток, які ніби хвостики чимчикували за великою свинею-мамою. Свині були дуже доброзичливими із гостями цього острова, і в прямому сенсі цього слова — самі йшли, щоб їх погладили.

На одній із світлин, зроблених Ксенією на острові пігів — велика мама-свиня годує маленьких поросяток грудьми. Ця мила картина нагадала акторці той період, коли вона тільки-но народила свого сина:

Відразу згадала себе в +32 кг після народження сина – пожартувала зірка українських серіалів.

Під час відпочинку в Таїланді Ксенія Мішина також розкритикувала велику вартість деяких місцевих послуг.

Наприклад, перебування на приватному пляжі тут коштує для дорослої людини 5500 гривень за день. З дитини беруть трохи менше: 3000 гривень.

В той же час Мішина зазначила, що вартість продуктів харчування у місцевих супермаркетах помітно нижче, аніж в Україні.

 

Нові статті

Схожі статті

Стільки користі в одній тарілці навіть уявити важко: рецепт неймовірного супу з броколі за лічені хвилини

Весняні дні стають щедрими на свіжість та зеленість, і саме час насолоджуватися корисними стравами. Один із найкращих варіантів для поживного та смачного обіду – це крем-суп з броколі.

Покохала чоловіка сестри та зраджувала власному: Ольга Сумська розповіла про свій шлях на 57-му році життя

На 23 серпня 2024 року заплановане святкування 58 дня Народження видатної української акторки Ольги Сумської. За своєю спиною ця жінка має десятки ролей, безліч нагород і щиру любов глядачів.

Дзідзьо виїхав за кордон і розповів, заради кого насправді покинув батьківщину: така любов вимагає дій

Відомий співак Дзідзьо, справжнє ім'я якого Михайло Хома, бореться на культурному фронті. Нещодавно він приїхав до США, де взяв участь у благодійних заходах, спрямованих на допомогу Україні.

Андрій Данилко та мама Сердючки Білоконь: історія кохання не з першого погляду, чутки та реальні факти

Андрій Данилко та Вєрка Сердючка – два образи, які протягом 30 років чарують публіку. За Сердючкою ховається талановитий співак Андрій Данилко, особисте життя якого завжди залишалося таємницею.