Білявка без пафосу: як виглядає у реальному житті Махідевран Султан з “Величного століття” (ФОТО)

Махідевран Султан за сюжетом серіалу "Величне Століття" – головна наложниця султана Сулеймана. "Один Факт" покаже, як насправді виглядає акторка, що зіграла Махідевран у серіалі "Величне Століття".

Нур Феттахоглу — акторка німецько-турецького походження, яка блискуче зіграла роль наложниці турецького султана Сулеймана Пишного — Махідевран Султан в серіалі “Величне Століття”.

Акторка народилась в 1980 році в місті Дуйсбург (Німеччина). Окрім неї в родині виховувались ще п’ятеро дітей. Після школи Нур відправилась навчатись до Стамбулу і там закінчила ліцей Бешикташ. Також дівчина навчалась на факультеті дизайну одягу в стамбульському Університеті Халич.

До отримання ролі Махідевран Султан в серіалі “Величне Століття” Нур встигла попрацювати у банку, а також вела телевізійну рубрику “Новини біржі”.

Махідевран Султан, яку яскраво втілила на екрані Нур Феттахоглу – рудоволоса і струнка красуня з блакитними очима. Вона була однією з 17-ти наложниць Сулеймана Пишного і, за однією з історичних версій – мала черкеське походження. Також існують й інші версії про албанське, чорногорське або абхазьке походження Махідевран.

Махідевран була матір’ю для декількох шехзаде, серед яких був і Мустафа, а також – Абдулла, який вмер ще малою дитиною. Імовірно, ще одним сином Махідевран був Ахмед. Також історики стверджують що в наложниці Сулеймана Пишного була донька на ім’я Разіє-султан.

А ось як виглядає сама акторка Нур Феттахоглу, що зіграла Махідевран у популярному серіалі? Ви здивуєтесь, але вона — зовсім не рудоволоса і вогняна красуня… а — звичайна білявка без усілякого зайвого хисту і пафосу. Дивіться у фотодобірці від “Один Факт”, як виглядає акторка та її героїня. Ну що, є різниця?

Махідевран Султан і акторка Нур Феттахоглу, яка зіграла цю роль
Махідевран Султан і акторка Нур Феттахоглу, яка зіграла цю роль
Як в реальному житті виглядає акторка, що зіграла Махідевран Султан у Величному столітті
Як в реальному житті виглядає акторка, що зіграла Махідевран Султан у Величному столітті

До речі, в реальному житті Махідевран Султан вмерла вже після Султана Сулеймана, його головної наложниці Хюррем і всіх їх дітей.

 

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.