Три спроби Катерини Бужинської здобути жіноче щастя: з продюсером та хірургом не вийшло, лише з бізнесменом

Це зараз Катерина Бужинська має щасливу родину – чоловіка та дітей-близняток. А замолоду співачці довелося чимало пролити сліз із продюсером-тираном та лікарем-невдахою.

На сцені Катерина Бужинська завжди усміхнена й виглядає найщасливішою жінкою на світі. Натомість минуле артистки було далеко не райдужним. Пригадуючи юність і те, що довелося пережити, зірка не може стримати сліз.

Її першим чоловіком став Юрій Квеленков. Продюсер запримітив 14-літню талановиту юнку на пісенному конкурсі. Йому на той момент було вже 34 роки. Вони почали співпрацювати, а коли Катрусі минуло 19 років, одружилися.

Три шлюби Катерини Бужинської

За рік співачка виконала пісню “Лед” і стала мегазіркою. Довгий час Бужинська й словом не прохопилася про тиранію власного чоловіка. Юрій забороняв дружині вдягати короткі спідниці. Коли йшов із дому, закривав її на ключ.

Юнка не знала інших чоловіків, то попервах вважала, що так і має бути в родині. Коли співачка завагітніла, Юрій безапеляційно відмовився від дитини. Взяв за руку й силоміць відвів на аборт.

Три шлюби Катерини Бужинської

Лікарка стала вмовляти Катрю не робити цього. Вона й сама плакала та казала, що не хоче позбуватися дитинки. Але сили наполягти на своєму тоді не знайшла. Тим часом Квеленков зовсім знахабнів. Міг ударити дружину чи принизити в оточенні інших людей.

Цей жах тривав довгих 8 років, а потім Бужинська вирішила втекти в монастир. Та монахинею їй не судилося стати. Вона зустріла пластичного хірурга, вийшла заміж за Володимира Ростунова й народила доньку Альону.

Три шлюби Катерини Бужинської

Заради співачки Володя покинув сім’ю, то побудувати щастя на нещасті іншої жінки не вдалося. Чоловік сам накивав п’ятами й навіть відмовився від батьківських прав на донечку.

Справжнє сімейне щастя Катерина зустріла лише з третьої спроби. Вийшла заміж за болгарського бізнесмена Дімітара. У подружжя народилися двійнятка, яких назвали на честь мами та тата.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.