Павлік, Потап і Могилевська: ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує. Дюймовочки і велетні українського шоу-бізу

Багато українських знаменитостей виглядають не на свій зріст – це залежить і від роботи стилістів, і від ракурсу камери, і від параметрів фігури. Далі ми наведемо 10 зірок, чий зріст вас здивує.

Вікторія Булітко

Відкриває наш “топ” справжня дюймовочка – гумористка та віднедавна співачка Вікторія Булітко, що має зріст всього у 154 сантиметри. Ставиться вона до цієї особливості з гумором, і навряд чи комплексує.

Христина Соловій

Співачка з неймовірним голосом, якій приписують роман із митцем Сергієм Жаданом, всього на 1 сантиметр вище за зірку на попередній “Сходинці”.

Наталя Могилевська

Важко повірити, але зріст Наталі Могилевської становить усього 162 сантиметри.

ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Наталя Могилевська
ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Наталя Могилевська

Віктор Павлік

Народний артист всього на сантиметр вищий за свою колегу Наталю Могилевську – 163 см. Відомо, що ще у школі співак комплексував через низький зріст, проте з часом почав мріяти зустріти високу дівчину, щоб мати змогу “пробігти між її ніг”. Про це співак розповів у шоу “Світське життя”, даючи інтерв’ю вищій за нього на голову Катерині Осадчій.

ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Віктор Павлік
ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Віктор Павлік

Монатік

Співак зростом у 164 сантиметри майже не приховував цього – стилісти одягали його у мішкуватий одяг і великі капелюхи, на фоні яких Дмитро Монатік здавався ще нижчим. Проте, це не завадило чоловікові побудувати успішну кар’єру.

ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Монатік
ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Монатік

Алла Костромічова

Супермодель, очевидно, дуже висока – 179 сантиметрів. Проте завдяки своїм параметрам та правильно підібраному одягу вона виглядає ще вищою. Ми впевнені, що багато глядачок “Супермоделі по-українськи” думали, що строга Алла зростом мінімум у 185 см.

Полякова, Єфросиніна і Нікітюк

Співачка та дві ведучі – справжні довгоногі теледіви. Вони всі мають 180 сантиметрів зросту, а Оля Полякова рекордну довжину ніг – 126 см.

ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Полякова, Єфросиніна та Нікітюк
ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Полякова, Єфросиніна та Нікітюк

Потап

Завершує наш топ справжній велетень – Олексій Потапенко зростом у 195 сантиметрів. Але дуже ймовірно, що скоро йому доведеться посунутися – адже його син Андрій вже в 15 років стрімко наздоганяє зіркового татка.

ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Потап
ТОП-10 зірок, чий зріст вас здивує: Потап

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.