Камалія, Ассія Ахат, Оля Полякова і ще парочка: українські зірки, яким пощастило вийти заміж за мільйонерів

Деяким українським артисткам пощастило вийти заміж за дуже багатих чоловіків. Як почуваються зірки, коли поряд у ліжку сопе мільйонер або навіть мільярдер.

Камалія

Напевно, Камалії пощастило більше за інших українських красунь. Адже вона у 2003 році вийшла заміж не за мільйонера, а за цілого мільярдера. Два десятиліття поспіль минули в щасливих розкошах.

Зірки виходять заміж за мільйонерів

За 10 років спільного життя родина поповнилася близнятками Арабеллою та Мірабеллою. А на початку 2023-го зірка раптово сповістила про розлучення з багатієм. Це дивно, адже після цього Мохаммад Захур з’явився у кліпі співачки, а у квітні привітав із днем народження й запросив у ресторан.

Ассія Ахат

Ігор Баленко, за якого скрипалька вийшла заміж 2000 року, не такий заможний, як Захур, але були часи, коли статки власника “Фуршету” оцінювали в пів мільярда гривень. Він входив у сотню найзаможніших людей України. Чоловік на 7 років старший від дружини.

Зірки виходять заміж за мільйонерів

Попервах багатій вкладав гроші у творчість дружини. Та коли не побачив віддачі, махнув на все рукою – мовляв, це не бізнес, заробляй сама. Тож довелося артистці вкладатися у знімання кліпів самотужки.

Оля Полякова

З Вадимом Буряковським співачка познайомилася, коли виступала у нього на дні народження. Чоловік хоч і був одруженим, та невдовзі покинув жінку заради артистки. Мільйонер чимало грошей вклав у розкрутку коханої.

Зірки виходять заміж за мільйонерів

Під час кризи 2008 року бізнес чоловіка зазнав шалених збитків. Натомість Оля вже стала непогано заробляти, тож якийсь час утримувала родину.

Віра Брежнєва

На момент знайомства мільйонер з Дніпра Михайло Кіперман, причетний до “Укрнафти”, був одружений. Та заради віагрянки покинув сім’ю. Вони побралися 2006 року. За 3 роки родина поповнилася донечкою Сарою.

Зірки виходять заміж за мільйонерів

Дитині було всього 3 роки, коли Брежнєва розлучилася з чоловіком. Подейкують, що він приревнував благовірну до Костянтина Меладзе, та й не дуже хотів вкладатися у співочу кар’єру Віри. Тож стосунки й розладилися.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.