Третій — не зайвий: Ольга Сумська розповіла, чому наважилася зійтися з коханцем і як відреагував чоловік

Ольга Сумська та Віталій Борисюк – міцне зіркове подружжя. Проте мало хто знав, що вони були коханцями, адже на момент зустрічі з Віталієм Ольга була заміжня. Детальніше про це читайте далі у статті.

Відомо, що першим чоловіком Ольги Сумської був актор Євген Паперний. Жінка вийшла за нього заміж попри застереження батьків, навіть після слів матері Сумської, що Євген – ловелас. Жінка впевнена, що Паперний не був вірним у шлюбі, але і Ольга не безгрішна. Так, стосунки зі своїм майбутнім чоловіком – Віталієм Борисюком, – вона розпочала, будучи заміжньою за Євгеном Паперним і маючи від нього доньку.

Цікаво, що сам “ловелас” Євген Паперний стверджував, що Ольга Сумьська – єдина жінка, яку він не зраджував. А що про це думаєте ви?

Як Ольга Сумська зійшлася з коханцем і як відреагував її чоловік. "Трикутник" Паперний, Сумська і Борисюк
Як Ольга Сумська зійшлася з коханцем і як відреагував її чоловік. “Трикутник” Паперний, Сумська і Борисюк

Ольга Сумська зізналася, що зраджувала Паперного з Борисюком прямо в того під носом. Один з таких моментів навіть був сфотографований – на знімку Ольга цілується з Віталієм буквально за спиною в тодішнього чоловіка.

Як Ольга Сумська зійшлася з коханцем і як відреагував її чоловік
Як Ольга Сумська зійшлася з коханцем і як відреагував її чоловік

В момент чергової сварки з Євгеном зірка зізналася, що має коханця, а чоловік дав дружині тумака – на цій ноті й закінчився їх шлюб. Після цього Ольга Сумська також заявляла, що Євген Паперний піднімав на неї руку і до весіля – особливо після “чарочки”. Проте, зараз артисти втрьох мають доволі дружні стосунки – напевно, вони владнали конфлікти і Паперний навіть запросив Сумську і Борисюка грати до себе в театр.

Як Ольга Сумська зійшлася з коханцем і як відреагував її чоловік
Як Ольга Сумська зійшлася з коханцем і як відреагував її чоловік

Також відомо про таку ситуацію: після однієї з таємних зустрічей Ольга Сумська попросила в Борисюка його фото, яке побачила в альбомі, і заховала у себе в сумочці. Через деякий час вона забула про фотокартку, та Євген Паперний знайшов її в сумці коханої, та здогадався про все. Були випадки, коли тоді ще чоловік Сумської погрожував коханцю та, можливо, Паперний з Борисюком навіть билися – ми про це дізнаємося лише з розповідей самих артистів.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.