Христина Горняк дала шанс Володимиру Остапчуку уникнути суду: готова до переговорів за будинок

У 2022 році Володимир Остапчук із другою дружиною Христиною Горняк мріяли влаштувати новосілля у щойно збудованому будинку. Тепер чоловік завів туди нову дівчину.

Оскільки нерухомість було збудовано у законному шлюбі з Христиною Горняк, яка взяла прізвище чоловіка, будинок після розлучення начебто треба було б поділити навпіл. Натомість колишня переконує, що Володимир Остапчук не йде на жодні перемовини з цього приводу.

Христина Горняк сподівається поділити спільний з Володимиром Остапчуком будинок

Шоумен частенько навідується до 2-поверхової хатинки з новою пасією Катериною Полтавською. Щоправда, добудувати дім поки що руки не дійшли, хоча зовні будівля видається вже завершеною.

Довкола земельної ділянки встановлено огорожу й навіть висаджено декоративні дерева. Звісно, підписники Інстаграм-сторінки Володі частенько цікавляться у нього, що вони з Христею збираються робити зі спільним будинком. Та ведучий зазвичай з цього приводу відмовчується.

Христина Горняк сподівається поділити спільний з Володимиром Остапчуком будинок

А от Горняк виявилася більш балакучою. Вона час від часу сповіщає в мережі, що хоче влаштувати розподіл майна без звернення до суду. Схоже, справа так і не зрушила з мертвої точки. Свіжа відповідь нотаріуски в Інстаграм-сторіз:

“Поки ніяких змін на цю тему. Час покаже, що буде і як. Все ще чекаю на діалог з колишнім чоловіком. Дуже не хочеться війни і “дєльожки” через суд”.

Влітку минулого року Христина відзначала:

“На поділ майна подружжя я не подавала, бо думала, що буде все по закону і без суду”.

Допоки Христина чекає на половину вартості маєтку, її наступниця Катря вже планує зробити перепланування оселі, згідно з власними уподобаннями. Щоб прокоментувати подібне нахабство, у Горняк забракло слів. Одне нотаріуска зрозуміла чітко:

“Я бачу, що просто не буде з цим питанням”.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.