Навіщо їм стільки дітей? Решетнік, Хмара і Тополя розповіли про народження в родинах третього нащадка

Деякі родини вважають, що шлюб буде набагато міцнішим, якщо вдома чутиметься дитячий сміх безперервно. От і, маючи двох дітей, поповнюють сім'ї ще й третіми нащадками.

Євген Хмара

Піаніст-віртуоз, що вразив українців своєю виконавчою майстерністю на “Х-факторі”, вирішив стати багатодітним батьком. Разом із дружиною Дашею, яка виступає під псевдонімом ODARA, маючи 5-річного Миколку та 3-річну Вірочку, народили ще й Михайлика.

Зіркові родини наважилися на третю дитину

Найменшому нащадку трішки більше як рік. У зв’язку зі збільшенням родини постало питання про розширення житлових квадратів. Тож замість квартири, в якій мешкають нині, планують зведення ще й власного будинку. Глава родини вже чудово уявляє, як має виглядати будинок його мрії.

Світлана Тарабарова

З чоловіком Олексієм руда співачка живе 7 років поспіль. За цей час до 5-річного Іванка та 3-річної Марійки додалася ще одна донечка, яку назвали Поліною. Нині малечі вже 8 місяців. Вона вже опанувала слово “мама” і зробила перші кроки.

Зіркові родини наважилися на третю дитину

А під час вбирання новорічної ялинки старшими дітьми немовля намагалося опанувати драбину. Тарабарова зазнала чимало хейту з приводу народження третьої дитинки. Навіть коли поскаржилася, що нині у родини немає чим виплачувати кредит за великий будинок, отримала зауваження, що не треба було народжувати.

Григорій Решетник

У ведучого шоу “Холостяк” із дружиною Христиною троє синів. Маючи 10-річного Іванка, 6-річного Дмитрика й 2-річного Сашка, подружжя дуже мріє про донечку. Та поки доводиться розважати хлопчиків. Звісно, татусь придумує для малечі відповідні розваги.

Зіркові родини наважилися на третю дитину

Так, нещодавно влаштував похід на Хрещатик для перегляду параду розбитої російської військової техніки. Відвідини вирішили сумістити з поїздкою на метро, якого діти Решетника до цього ніколи не відвідували. Важко сказати, що вразило синів більше – понівечені танки та БТРи чи катання на ескалаторі та підземному потязі.

Олена Тополя

У подружжя Тараса та Олени Тополь зростає троє дітлахів. Планували артисти тільки Ромчика. Двоє інших – Маркусь та Марійка – з’явилися не заплановано. Співачка запевняє: більше з чоловіком поповнення в родині не планують. Натомість якщо завагітніє знову, жінка позбавлятися дитинки не буде. Тож із часом Тополь може стати ще більше.

Зіркові родини наважилися на третю дитину

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.