Тіна Кароль показала складну асану з йоги: ніхто і не помітив, що вона без макіяжу та перуки (ФОТО)

Тіна Кароль — всесторонньо розвинена особистість. Вона і пісні співає, і спортом займається. "Один Факт" покаже вам, як співачка вміє займатись йогою і виконувати навіть самі складні асани.

Тіна Кароль дивує українське суспільство не лише своїм чарівним співом, але й спортивними досягненнями. Іноді співачка займається доволі екстремальними видами спорту (наприклад, стоїть на цвяхах), так і більш заспокійливими (йога). Іноді Тіна стрибає на скакалці, іншим разом – танцює на стільцях, а потім — обирає для себе ролики.
Неймовірна розтяжка — справжня родзинка від Тіни Кароль, яку вона демонструє під час виконання надскладних вправ з йоги. Нещодавно співачка вирішила продемонструвати надскладну асану.

Вдягшись у спортивне вбрання, Тіна продемонструвала суспільству, як вона стоїть на одних лише руках, задерши одну ногу вбік, а іншу – піднявши догори та зігнувши її в коліні.

Зайнятись вправами з йоги Тіна Кароль вирішила рано вранці. В якості локації вона обрала для себе панорамне віконце, з якого відкриваються види на вранішнє місто, і через яке пробиваються яскраві сонячні промені.

 

Тіна Кароль показала надскладне виконання асани з йоги
Тіна Кароль показала надскладне виконання асани з йоги

Йога – заняття, якому Тіна Кароль приділяє багато уваги вже чимало років. На світлині, яку вона виклала нещодавно, присутня не тільки сама співачка, а й її тренерка – Ірина Ковальчук. Судячи з виразу обличчя Ірини, яке помітно в нижньому правому куті – вона дуже здивована тим, що творить Тіна Кароль. Звісно, в приємному сенсі цього слова.

Виконавиця склалась у надскладну асану, простягнула руки для обіймів та запропонувала тим, хто знаходився по той бік екрану:

Іди обніматись!

Раніше Тіна Кароль демонструвала й інші асани зі своїх занять, а ще – демонструвала, як запускає свій організм зранку за допомогою управ з йоги.

Здоровий спосіб життя, вочевидь — один із засобів, який допомагає Тіні Кароль завжди залишатись у формі і мати гарну зовнішність.

 

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.