Цибульська, Огнєвіч, Кароль та інші зірки не соромляться користуватися перуками: хочуть постати у всій красі

Щоб виглядати перед публікою ідеально, зірки вдаються до різноманітних хитрощів. Навіть не гребують вбиратися у перуки. Наші героїні сьогодні чесно розповіли, навіщо це роблять.

Оля Цибульська

Співачка полюбляє рубати правду просто в очі. Ось і тепер зізналася підписникам Інстаграму, що вряди-годи вбирається у перуку. Це буває потрібно для знімань. Цибульська пояснила, що багато зірок наслідують її приклад, але переважно воліють це приховувати. Натомість постійні укладки псують натуральну копну. Тож знаменитості й користуються штучними зачісками, щоб потім не мати халепи з власним волоссям.

Зірки показали свої перуки

Злата Огнєвіч

Ще одна знаменитість стала жертвою відсутності перуки в гардеробі. Злата постраждала під час невдалого фарбування. Тож змушена була довгий час виходити в спеціальній накладці на волосся не лише на сцену, але навіть у магазин. Цілий рік довелося відновлювати волосся. Тепер співачка береже власну шевелюру від усіляких прасочок та плойок, користуючись штучним.

Зірки показали свої перуки

Тіна Кароль

Знаменитість частенько показує себе в домашній обстанові та без краплі косметики на обличчі. От тільки про заміну волосся на голові ані чирк-чирк. Зрозуміло, що не хоче зайвий раз випробовувати на собі фарбники та інші косметичні засоби. От і береться до спеціальних накладок. Так шевелюра виглядає густішою та пишнішою.

Зірки показали свої перуки

Камалія

Не відстала від зіркового загалу й дружина мільярдера. Якщо придивитися уважно до світлин в Інстаграмі, які Камалія викладає з дому, можна відзначити – її власне волосся не настільки пишне та об’ємне, як під час виступів. Отже, висновок напрошується сам – співачка застосовує перуки та спеціальні накладки на шевелюру.

Зірки показали свої перуки

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.