Свого часу Ліні Костенко приписували романи з Васею Симоненком та Дмитром Павличком: чи підтвердила поетеса

Ліну Костенко обожнюють не лише шанувальники її таланту. Багато чоловіків втрачали голову від одного погляду поетеси. Чи відповідала знаменитостям взаємністю видатна українка?

Відомо, що Ліна Костенко була заміжня двічі. З польським письменником Єжи-Яном Пахльовським разом навчалися у москві. Та жити на дві країни їм не дозволили партійні функціонери.

Згодом 33-річна жінка побралася з Василем Цвіркуновим, який очолював кіностудію ім. Довженка і втратив ногу на полях боїв у Другу Світову. Разом, попри всі перипетії, прожили чверть віку. Та ходять чутки, що й деякі поети не рівно дихали у бік колеги.

Василь Симоненко

Є чимало свідчень, що між Ліною та Василем були романтичні стосунки. Кохали одне одного таємно, оскільки жінка була на 5 років старша. Він ніжно називав музу Косталіною.

Ліні Костенко приписували роман із відомим поетом

Микола Сом, який мешкав в одній кімнаті гуртожитку з Симоненком, пригадував, як товариш радів, коли Ліна нагороджувала хоча б поглядом. З вуст поетеси жодного зізнання в бік відомого поета не пролунало. Тож невідомо, чи відчувала Костенко щось у відповідь на його кохання-зітхання.

Дмитро Павличко

Кілька десятиліть поспіль ще один поет зберігав коробку сірників, яку купив спеціально на прохання Ліни. Десь у 50-их Костенко навідалася до Львова з москви у гості. Попросила Дмитра прикурити, адже полюбляла затягнутися тютюновим димом.

Ліні Костенко приписували роман із відомим поетом

Той побіг у магазин і придбав сірники. Цю копійчану покупку Дмитро Васильович залишив удома на багато років як пам’ять про відвідини поетеси. Чи став би він робити подібне, якби його серце не тьохкало при зустрічі з поетесою?

Нові статті

Схожі статті

За 4 роки змінився так, що не впізнати: Олег Винник показав, який вигляд має зараз і куди зник з України

Олег Винник показався у Німеччині та стало помітно, що співак значно змінився протягом чотирьох років: як наразі виглядає чоловік та з ким зображений на фото?

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?