33-річна Надя Дорофєєва вразила раптовим зізнанням, чому не може завагітніти від Кацуріна: “Це неможливо”

Час від часу в мережі починається обговорення вагітності Наді Дорофєєвої. Так було, коли артистка жила з Дантесом. Те ж повторюється у заміжжі з Мішею Кацуріним.

Співачка втомилася демонструвати прихильникам плаский живіт, доводячи, що нема й натяку на вагітність. Чутки, що Надя Дорофєєва невдовзі стане мамою, все одно з’являються з року в рік.

Надя Дорофєєва розповіла правду про вагітність

Влітку 2023 року колишня учасниця гурту “Время и Стекло” вдруге вийшла заміж. Ця новина вдихнула у фанів співачки нову хвилю надії: раз Кацурін першій дружині Даші зробив двох малюків, то тепер у нього теж усе вийде. Врешті Дорофєєвій набридли спекуляції на цій темі, й вона пояснила, що поки не планує материнство взагалі:

“Я можу нарешті сказати вам правду. Ні, я не вагітна”.

Надя постійно їздить на гастролі, нервує, тому про вагітність у такому стані не може бути й мови. Тож пояснила “Новому радіо”:

“Якщо вже й людина й захоче, то це неможливо з такими стресами. Треба брати відпустку”.

Отже, щойно Дорофєєва припинить виступати, шанувальники можуть заспокоїтися – все сталося, і невдовзі буде малюк. Надя постійно думає про майбутнє поповнення в родині. Артистка дійшла висновку, що буде суворою мамою. Тож зірковій дитині з перших днів життя доведеться постати перед труднощами.

Надя Дорофєєва розповіла правду про вагітність

Фан-клуб зірки весь час мріяв, щоб Надя з першим чоловіком Володею стали батьками. Тому частенько, застосовуючи графічні редактори, домальовували Дорофєєвій великий живіт.

Слід відзначити, що у такому вигляді співачка виглядала доволі природно й привабливо. Тож будемо сподіватися, що Надія врешті наспівається і візьметься за поповнення родини. Приклад багатьох зіркових колег свідчить, що народжувати ніколи не пізно.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.