“Міф розвіявся”. Чому Олег Винник насправді приховував свою дружину: все сталося через іншого чоловіка

Відомий український режисер Олег Боднарчук спростував міф про свого тезку Олега Винника. Дізнайтесь прямо зараз на сайті "Один Факт", чому співак багато років приховував від шанувальниц свою дружину.

Популярний в Україні співак Олег Винник після повномасштабного вторгнення надовго зник з інформаційного простору і перестав радувати своїми співами шанувальниц. Подейкували, що співак виїхав з України до Німеччини на лікування, що в нього якась дуже важка і складна хвороба.

Чому Олег Винник приховував власну дружину від суспільства
Чому Олег Винник приховував власну дружину від суспільства

Режисер Олег Боднарчук вважає, що світлий образ співака Винника після початку військових дій був вщент зруйнований. Про це він заявив в одному зі своїх інтерв’ю. На думку Боднарчука — аудиторія, для якої працював Олег Винник в Україні, з ним справжнім була просто не знайома. В реальному житті Олег Винник дуже відрізняється від того образу, який йому створив продюсер. Продуманий сценічний образ — це саме те, що стало запорукою успіху Олега Винника на українській сцені.

Співак Олег Винник зі своїм продюсером Олександром Горбенко
Співак Олег Винник зі своїм продюсером Олександром Горбенко

Продюсер співака Олександр Горбенко попіклувався не тільки про яскравий зовнішній вигляд свого артиста, але й змусив усіх шанувальниц повірити в те, що співак є не одруженим. Багато років Олег Винник не давав жодних інтерв’ю з приводу свого особистого життя, уникав питань щодо наявності дружини і дітей. Але інформація про неї все одно просочувалась крізь завісу світлого образу. З часом шанувальниці переконались у тому, що Винник дійсно одружений. Цей факт знайшов підтвердження згодом, коли односельчани матері Олега Винника пригадали, як в молоді роки він грав весілля зі своєю нинішньою вокаліст кою Таюне (сценічне ім’я Таїсії Сватко).

Режисер Боднарчук переконаний у тому, що Винник більше не повернеться на українську сцену, бо він та його образ залишились в довоєнному періоді.

Зараз Олег Винник перебуває на території Німеччини. Попри всі чутки він допомагає українській армії і навіть створив свій благодійний фонд “Вовчиці”.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.