Діти вродилися настільки талановиті, що можуть перегнати батьків: напружилися Коляденко, Зібров, Нікітін

Час спливає дуже швидко. І ось уже дітлахи, яких недавно водили за ручку, виросли. Ще й дихають зірковим батькам у потилицю, адже теж мають талант і бажають втілити його в життя.

Діма Коляденко і Пилип

30-річний Пилип не перейняв любов батька до танців. Натомість з дитинства був залюблений в музику. Певний час Коляденко-молодший виступав у гурті Kadnay. Хлопці познайомилися на першій “Фабриці зірок” і вирішили співпрацювати.

Зіркові нащадки теж хочуть слави

Та згодом Пилип покинув дует і почав сольну кар’єру під іменем Phil It. Його перший альбом із 5 пісень має назву “Пролог”. А ще голос музиканта звучить в одній з україномовних композицій Віри Брежнєвої.

Павло Зібров і Діана

Улюбленій донечці співака 26 років. Вона, як і мама Марина, працює в театрі свого знаменитого татка. Діана взяла на себе чимало обов’язків. Вона підбирає концертні костюми, виконує роботу візажистки. Також дівчина причетна до вибору концертного репертуару.

Зіркові нащадки теж хочуть слави

А ще веде соціальні мережі батька. Саме завдяки Діані, певен Павло Зібров, він і став більш сучасним. Тепер має шалену популярність серед молоді. Тож донька для тата стала мимоволі незамінною, перебравши на себе купу завдань.

Юрій Нікітін і Поліна

Старшій доньці продюсера й Олі Горбачової вже 18 років. Нині дівчина навчається у Нью-Йорку. Та не лише сидить над підручниками. Поліна знаходить час і для творчих вправ. Взяла собі псевдонім Nora Polinnia і пише пісні.

Зіркові нащадки теж хочуть слави

Так, Нікітіна сама знялася у кліпі на композицію Late Love, в якій розповідає про довоєнне життя та нерозділене кохання. Там, на віддалі від Києва, Поліна відчула по-особливому, що таке тиша. Зіркову доньку погодилася прихистити американська родина, але вона дуже сильно сумує за батьківщиною та рідними людьми. Усі свої роздуми й переживання донька продюсера виклала у книзі “18 років люті: хроніки Нори”.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?