Як виглядає 22-річна онука Софії Ротару, що росла в розкоші та вже перевершила в усьому зіркову бабусю

Онука легендарної Софії Ротару в своєму молодому віці вже встигла призвичаїтися в Нью-Йорку, побачити пів світу, обручитися та розлучитися з мільйонером і знятися для американських глянців.

Єдина внучка народної артистки України Софії Ротару – Софія Євдокименко, – наразі проживає в Сполучених Штатах і майже не відвідує зіркову бабусю. Востаннє вони показувалися разом на спільному фото зі святкування Нового 2021 року. Після цього сторінка в соціальній мережі Instagram Софії Євдокименко стала наповнюватися знімками з Нью-Йорку, де дівчина зовсім нещодавно переїхала до розкішної квартири.

Окрім цього, Соня Євдокименко “світилася” на знімках з тижня Високої моди у Парижі, на Карибському острові Сен-Барт, в Італії, Мексиці та купі інших дорогих курортів. Також онука Софія Ротару часто публікує фото зі зйомок у журналах в ефектних образах – у дорогому одязі та розкішних прикрасах, з ідеальним макіяжем і укладкою. Вже не розібрати, на яких фотографіях вона показує власний одяг, а на яких реквізит зі зйомок.

Що відомо про життя 22-річної онуки Софії Ротару
Що відомо про життя 22-річної онуки Софії Ротару

Окрім того, у 22-річному віці Софія Євдокименко встигла побудувати серйозні стосунки з французом Марко Дюменілем, розійтися з ним, а потім вступити у дворічні стосунки з українським мільйонером. Але коли зі сторінок і Соні, і її старшого на 13 років обранця – Дениса Жданова (успішного IT-бізнесмена, що увійшов у 2018 році до списку Forbes), – зникли усі спільні фото.

Що відомо про життя 22-річної онуки Софії Ротару
Що відомо про життя 22-річної онуки Софії Ротару

Можемо зробити висновок, що дівчина проживає своє найкраще гламурне життя, сповнене подорожей, романів і пригод. Але вона не згадує про свою батьківщину, і весь жах, який відбувається в Україні з 24 лютого 2022 року. Проте і її зіркова бабуся майже не відзначилась у цьому – найбільша реакція, яку можна очікувати від Софії Ротару, це репост у сторіз із розбитим сердечком новин про чергове звірство росіян в Україні.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.