34-річний Positiff порівняв відносини з колишньою та нинішньою: “У нових стосунках я вже зовсім інша людина”

Positiff після розставання з Надею Дорофєєвою розпочав сольну кар'єру. Останній трек "Гаснуть ліхтарі" дуже нагадує особисте життя артиста – розставання й початок нового етапу.

У композиції “Гаснуть ліхтарі” ліричний герой переживає з приводу закінчення відносин. Його надії згасли, немов ліхтарі. Далі відбувається метаморфоза, і в серці самотнього чоловіка запалюється світло, яке й виводить із темряви.

Олексій Завгородній підтвердив Viva!, що насправді в його особистому житті все так і сталося. Уперше розставання юнак пережив ще в юнацькому віці, коли кохана віддала перевагу його другу.

Позитив порівняв колишню дружину та нову кохану

Вдруге сердечну драму Позитив пережив кілька років тому. Розлучившись із дружиною. Вони особливо не сварилися, розв’язали всі питання цивілізовано, поставившись із повагою один до одного.

Все ж певні уроки з першого шлюбу Олексій виніс. Він багато аналізував різні моменти співжиття з Анною Андрійчук. Дійшов висновку, що за певних обставин припустився помилок, а в деяких випадках чинив, як належить.

Позитив порівняв колишню дружину та нову кохану

Тож навчений гірким досвідом, в нових стосунках став більш свідомим та уважним. Головне, що втямив Positiff: треба багато говорити з партнеркою. У процесі комунікації буде вирішено переважну більшість накопичених проблем.

Дивно, що за 15 років спільного життя з Анною, артист не дійшов до цих простих тез. Вони були знайомі зі шкільної лави. За 7 років знайомства одружилися. У 2020 році розлучилися, але широкому загалу сповістили про це лише у квітні наступного року.

Завгородній не приховує, що нині його серце зайняла дівчина з шоубізу. З нею у співака все відбувається по-іншому, зовсім не так, як у попередньому шлюбі. Імені своєї обраниці чоловік на загал не називає. Та з натяків, що вона танцює, стало зрозуміло: мова йде про Юлію Сахневич, у парі з якою Позитив брав участь у “Танцях з зірками” напередодні розлучення.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.