Рейчел 27, Черіті 28, Мішиній 34, а Огнєвіч – 38: як виглядають “Холостячки” в Америці та Україні (ФОТО)

Третій сезон "Холостячки" в Україні відстрочили через війну. Натомість можемо порівняти двох головних героїнь з їхніми прототипами у США. Невже наші гарніші?

На адресу шоу “Холостячка” завжди чується багато засуджень. Мовляв, неправильно, щоб довкола однієї дівчини крутилося так багато чоловіків. З усім тим телепрограма популярна як в Україні, так і в США.

Ксенія Мішина

Першою українською “Холостячкою” стала популярна акторка, що сама виховує сина Платона. Ксенія довго перебирала претендентами на свої руку й серце. Врешті зупинила вибір на гумористі Еллерті. Та жаданого щастя не сталося. Олександр накивав п’ятами в Америку, а кохана залишилася в Києві під обстрілами.

Українські та американські Холостячки

Злата Огнєвіч

Подібною неприємністю закінчилася участь у шоу й для кримчанки. Обранець Злати, який відтіснив решту суперників під час знімання “Холостячки”, полишив зірку за кілька місяців по завершенні шоу, відзначивши, що більше не кохає її. Андрій Задворний уже встиг одружитися, тоді як Огнєвіч поки залишилася холостячкою.

Українські та американські Холостячки

Рейчел Реккіа

Телеведуча взяла участь у 26-му сезоні американського “Холостяка”. До того як втрапила в реаліті-шоу дівчина збиралася стати льотчицею. Вона навіть працювала якийсь час льотною інструкторкою. На жаль, Рейчел не вдалося повністю заволодіти увагою Клейтона Ечарда. Тож посіла лише 2 місце. Натомість заручилася з Тіно Франко, якого обрала в рамках іншого шоу “Холостячка”. Але до весілля справа не дійшла через зраду коханого.

Українські та американські Холостячки

Черіті Лоусон

Ця темношкіра красуня брала участь у “Холостяку” відразу після Рейчел. Вийшло менш вдало – поїхала додому вже у 8-му епізоді. Натомість стала героїнею “Холостячки 20”. Тож у дівчини з розбитим серцем, яка є сімейною лікаркою, з’явився шанс знайти нове кохання.

Українські та американські Холостячки

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?