В чому секрет краси 47-річної Марічки Падалко: як ведуча підтримує сталевий прес та лице без зморшок

Марічка Падалко захоплює фанатів не лише своїм професіоналізмом, а й "вічно молодим" та підтягнутим виглядом. І не дивно, адже попри всі життєві негаразди ведуча не зраджує своїм звичкам.

Багато хто погодиться, що у свої майже 50 років виглядає на декілька десятків літ молодше. Впевнені, не менше людей хотіли б знати секрети її молодості. Попри розлуку з дітьми та чоловіком, вона не опускає рук та не зраджує своєму захопленню спортом і відповідальності перед громадянами рідної країні. Так, свою особисту сторінку в соціальній мережі Instagram Марічка Падалко майже повністю присвятила новинам, які пише під новими публкаціями, де зрідка показує і себе.

Сталевий прес, бездоганний вигляд і нуль зморшок: як 47-річній Марічці Падалко вдається виглядати вічно молодою
Сталевий прес, бездоганний вигляд і нуль зморшок: як 47-річній Марічці Падалко вдається виглядати вічно молодою

Секрети молодості Марічки Падалко

Не тільки сила духу та любов до рідних тримає телезірку “на плаву”. Марічка Падалко дуже активно займається спортом: вона може пробігти марафон (а це, на хвилиночку, 47 кілометрі), без зайвих зусиль заплисти на вейкборді, і щоразу за можливості пробує нові та доволі екстремальні види спорту. Тому жінка може похизуватися не лише “сталевим пресом”, а й неймовірною витривалістю. На думку самої Марічки Падалко, рух – це не лише про зереження краси, а й про довге та енергійне життя. Як бачимо, її переконання мають підґрунтя, адже так виглядати і таке могти в 47 років – справді потужно.

Сталевий прес, бездоганний вигляд і нуль зморшок: як 47-річній Марічці Падалко вдається виглядати вічно молодою
Сталевий прес, бездоганний вигляд і нуль зморшок: як 47-річній Марічці Падалко вдається виглядати вічно молодою

Хоч зараз зірка не часто з’являється на телебаченні, але коли робить це – вражає всіх своїм приголомшливим виглядом. І це не лише про обличчя майже без зморшок чи ідеальну фігуру, а й про модний макіяж та вишуканий одяг. Марічка Падалко не лише красива, а й розумна та відповідальна жінка – вона активно працює, волонтерить та займається поширенням правдивої інформації, і, зокрема, про різноманітні благодійні ініціативи. Так теледіва стала амбасадоркою такого явища, як донорство крові, та закликала шанувальників поширювати це серед знайомих – наступного разу візміть з собою в пункт здачі крові друга чи подругу.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.