Як виглядає та чим живе єдиний син Тіни Кароль: талановитий парубок, який виріс копією покійного батька

Тіна Кароль популярна співачка. В неї є й інша сторона життя — син Веніамін Огір, якому в листопаді 2023 року виповнилося 14 років. Читайте в матеріалі "Один Факт", чим займається цей хлопець.

Тіна Кароль не часто ділиться подробицями свого приватного життя. На сторінці співачки в Instagram публікуються світлини та відеоролики, які переважно стосуються її музичних робіт та зйомок у кліпах. Але іноді співачка все публікує світлини із своїм єдиним сином від шлюбу з Євгеном Огіром.

Сина Тіни Кароль звуть Веніамін. Зараз хлопцю вже виповнилося 14 років і він все більше стає схожим на свого рідного батька. Цей парубок незважаючи на свій юний вік має доволі високий зріст. Власне, Веніамін вже наздогнав за параметрами зросту свою зіркову матусю і, мабуть, скоро її пережене.

 

Тіна Кароль і її син Веніамін
Тіна Кароль і її син Веніамін

На рідкісних світлинах з ним, які Тіна Кароль виставляє на своїй сторінці, Веніам виглядає ну дуже  дорослим. Риси обличчя в нього лише віддалено нагадують саму Тіну. А ось схожість із померлим батьком, Євгеном Огіром — вражаюча.

Зараз мама та син бачаться не часто. Справа в тому, що Веніамін навчається у Великій Британії і тому із зірковою матусею йому доводиться бачитись лише на великі свята. Ось, наприклад, на Різдво, яке українці вперше святкували за новим стилем – 25 грудня 2023 року, Веніамін Євгенович приїхав в гості до мами, в Україну. Співачка із нащадком влаштували родинні посиденьки і разом приготували святкову вечерю до Різдва. Веніамін, як справжній матусин помічник і господар, займався нарізанням складових до салату. Тіна ж співала колядки.

Веніамін Огір дуже схожий на свого батька
Веніамін Огір дуже схожий на свого батька

Після різдвяних свят Веніамін знов відправився до Британії на навчання. Нагадаємо, що він для Тіни Кароль — єдиний син. Він народився у шлюбі з відомим українським продюсером Євгеном Огіром.

В свої 14 років парубок успішно навчається у британській елітній школі Repton Preparatory School, а ще — має чимало інших захоплень окрім навчання. У вільний час Веніамін займається фехтуванням, відточує власні навички гри на барабанах та фортепіано, а ще – відтанцьовує справжній український гопак.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.