Катерина Бужинська з чоловіком-болгарином поділили близняток за зовнішністю: доня татова, а синочок – мамин

Співачка Катерина Бужинська частенько викладає в мережу світлини зі своїми молодшими дітьми та їхнім татусем. Цього разу під час прогулянки батьки розділили дітей.

Катерина Бужинська виклала в Інстаграм-сторіз фото з сімейної прогулянки. На світлинах присутні співачка, її благовірний Дімітар Стойчев та діти-близнята. 7-річні Катруся й Дмитрик ростуть немов на дріжджах і кожного разу виглядають по-новому.

На цей раз українка виставила знімки дітей разом та окремо з батьками. На думку зірки, донечка є копією тата, а синочок навпаки схожий на неї. Тож у кіно та в ресторан сходили всім гуртом недарма – врешті визначилися, хто на кого схожий.

На кого схожі діти Катерини Бужинської

Свою старшу доньку від другого шлюбу 44-річна знаменитість демонструє підписникам не так часто. Олені нині 17 років, і вона навчається у Німеччині, тоді як матуся з чоловіком та молодшими дітьми мешкає в Болгарії.

Перший шлюб Катерини з Юрієм Квеленковим був бездітним. У 19 років Бужинська завагітніла, та благовірний настояв на аборті. Тоді на дівчину звалилася слава, тож продюсер не хотів втрачати можливості заробити якомога більше грошей.

На кого схожі діти Катерини Бужинської

Згодом Катерина познайомилася з хірургом Володимиром. Чоловік був одруженим, але заради співачки покинув родину. У цьому шлюбі народилася донечка. Та щасливої сім’ї побудувати не вдалося. Чоловік покинув жінку разом із дитиною.

Лише тепер, коли Бужинська познайомилася з болгарським бізнесменом, вона відчула, що таке справжнє родинне щастя. Разом із Дімітром вони ростять близнят, яких назвали на честь мами й тата. Діти все більше змінюються і стають не схожими один на одного. Та й зростом Катя та Діма теж помітно відрізняються.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?